Tussenwoning te koop: Van 't Hofflaan 19, Heemstede
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeemstedeTussenwoningenVan 't Hofflaan 19

Van 't Hofflaan 19

Geleerdenbuurt, Heemstede

€ 527.500
Buurt Geleerdenbuurt, HeemstedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Van 't Hofflaan 19, Heemstede

Deze tussenwoning aan de Van 't Hofflaan in Heemstede ademt de rust van een groene, ruime straat. Met 81 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €527.500 is marktconform voor tussenwoningen in Heemstede.

Geleerdenbuurt

De buurt Geleerdenbuurt is een rustige woonwijk met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De woningvoorraad bestaat voor 56% uit eengezinswoningen, en 62% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (200 meter) of de Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisschool De Ark en kinderdagverblijf De Evenaar zitten op twee straten verder. De gemeente Heemstede biedt verder parken en voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gabriëlle Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 527.500
Prijs per m²€ 6.512
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte92m²
Bouwjaar1972
EnergielabelA
GemeenteHeemstede

Locatie

Van 't Hofflaan 19, Heemstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Geleerdenbuurt

Inwoners1.830
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

41 binnen 5 km

SPAR
Te Winkelhof 25
193m
Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
738m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
814m

Scholen

84 binnen 5 km

Katholieke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 217 leerlingen
178m
De Evenaar
Basisonderwijs · 174 leerlingen
188m
Algemeen Bijzondere Basisschool Icarus
Basisonderwijs · 242 leerlingen
578m

Veelgestelde vragen

Over Van 't Hofflaan 19, Heemstede

Welk energielabel heeft Van 't Hofflaan 19?

De woning aan Van 't Hofflaan 19 in Heemstede heeft energielabel A.

Is €527.500 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

De vraagprijs van €527.500 is marktconform voor een tussenwoning van 81 m² met energielabel A in Heemstede. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen actuele verkoopcijfers van de Geleerdenbuurt beschikbaar.

Hoe zuinig is energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Wat voor buurt is de Geleerdenbuurt?

De Geleerdenbuurt is een rustige woonwijk met veel ouderen en alleenstaanden. Er wonen relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1832 adressen per km².

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool De Ark (189 m) en kinderdagverblijf De Evenaar (201 m). De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 200 meter, en Albert Heijn op 730 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Is er een tuin bij deze woning?

De woning heeft een perceel van 92 m², wat wijst op een tuin. De exacte indeling en ligging van de tuin worden niet in de advertentie genoemd.

Gabriëlle Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Geleerdenbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVan 't Hofflaan 19, Heemstede
Bekijk