Tussenwoning te koop: Vendellaan 21, Hilvarenbeek
Verkocht onder voorbehoud
KopenHilvarenbeekTussenwoningenVendellaan 21

Vendellaan 21

Hilvarenbeek, Hilvarenbeek

€ 735.000
Buurt Hilvarenbeek, HilvarenbeekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 184m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Aldi op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het groene Hilvarenbeek

Deze tussenwoning aan de Vendellaan 21 is een echte verrassing: met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 356 m² heb je ruimte genoeg. Het bouwjaar 1979 en energielabel C betekenen dat je niet voor verrassingen komt te staan. De woning staat te koop voor €735.000, wat aan de hoge kant is vergeleken met de gemiddelde vraagprijs van tussenwoningen in Hilvarenbeek in de buurt.

Hilvarenbeek: een dorp met een hechte gemeenschap

De buurt Hilvarenbeek is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,88. Een bewoner zegt: "Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt!" De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. De sfeer is gemoedelijk en sociaal. Bekijk ook de pagina over Hilvarenbeek voor meer cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Aldi ligt om de hoek (368 m), Coop op twee straten verder (546 m) en Jumbo op vijf minuten lopen (635 m). Ook Albert Heijn is dichtbij (663 m). Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum De Doelakkers naast de deur (83 m), en Kindcentrum Starrebos op tien minuten lopen (744 m). De gemeente Hilvarenbeek biedt verder een huisartsenpraktijk op loopafstand (0,6 km) en een park of plantsoen op 0,9 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Robert Rexwinkel Lommers Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 3.995
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte356m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtHilvarenbeek
WijkHilvarenbeek
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Vendellaan 21, Hilvarenbeek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
HOII
25-08-2023
Beste buurt ooit!

Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt! Minpunten kan ik niet bedenken! Hilvarenbeek is topp!

Buurt statistieken

Gegevens uit Hilvarenbeek

Inwoners8.080
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hilvarenbeek

Woningvoorraad3.794
Gem. WOZ-waarde€ 417.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Bloemenstraat 11
368m
Coop
Apollostraat 7
546m
Jumbo
Hilverstraat 99
635m

Scholen

7 binnen 5 km

Kindcentrum De Doelakkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
83m
Kindcentrum Starrebos opvang en onderwijs
Basisonderwijs · 249 leerlingen
744m
Kindcentrum de Driehoek
Basisonderwijs · 260 leerlingen
996m

Veelgestelde vragen

Over Vendellaan 21, Hilvarenbeek

Welk energielabel heeft Vendellaan 21?

De woning aan Vendellaan 21 in Hilvarenbeek heeft energielabel C.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Hilvarenbeek (€698.438) en ver boven de mediaan (€597.500). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €632.825, dus de vraagprijs is aan de hoge kant. Wel heeft de woning een groot oppervlak (184 m²) en perceel (356 m²), wat de prijs deels verklaart.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Hilvarenbeek wordt door bewoners als zeer prettig ervaren: de gemiddelde score is 8,88. Een bewoner zegt: 'Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont.' Het is een dorpse omgeving met veel sociale contacten. De bevolking is gemêleerd, met veel 45-plussers en gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 57,1% van de koopwoningen label C, en 28,6% label A. Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar (1979).

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi (368 m), Coop (546 m), Jumbo (635 m) en Albert Heijn (663 m). Ook basisscholen zijn dichtbij: Kindcentrum De Doelakkers op 83 m en Kindcentrum Starrebos op 744 m. Voor voortgezet onderwijs moet je wel reizen (8,7 km).

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 184 m² en een perceel van 356 m². Dat is ruimer dan gemiddeld in de buurt, waar de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen 157 m² is. Het bouwjaar is 1979, dus de woning is gebouwd in een periode met ruime kamers.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

De auto is waarschijnlijk de meest praktische optie.

Robert Rexwinkel Lommers Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen