Tussenwoning te koop: Venkel 35, Raalte
KopenRaalteTussenwoningenVenkel 35

Venkel 35

Hartkamp, Raalte

€ 379.500
Buurt Hartkamp, RaalteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Venkel in Raalte heeft een woonoppervlak van 136 m² en een perceel van 156 m². Het huis uit 1976 heeft energielabel C en biedt een fijne basis voor wie op zoek is naar een woning met karakter. Met een vraagprijs van €379.500 is de prijs marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Raalte.

Hartkamp: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt Hartkamp, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1034) en is daardoor rustig en ruim opgezet. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je in tien minuten naar basisschool Brede School Kwintijn, die op 566 meter ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 1,2 km de dichtstbijzijnde supermarkt, gevolgd door Albert Heijn op 1,3 km. Ook de gemeente Raalte biedt voorzieningen zoals een park of plantsoen op 170 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.500
Prijs per m²€ 2.790
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtHartkamp
WijkRaalte
GemeenteRaalte

Locatie

Venkel 35, Raalte

Buurt statistieken

Gegevens uit Hartkamp

Inwoners1.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hartkamp

Woningvoorraad755
Gem. WOZ-waarde€ 319.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Domineeskamp 6
1167m
Albert Heijn
Molenhof 20
1342m
Aldi
Molenhof 30
1392m

Scholen

16 binnen 5 km

SO de Zonnehof / VSO Hofplein
Speciaal onderwijs · 108 leerlingen
442m
Taalschool Salland
Voortgezet onderwijs · 28 leerlingen
491m
Brede School Kwintijn
Basisonderwijs · 90 leerlingen
566m

Veelgestelde vragen

Over Venkel 35, Raalte

Welk energielabel heeft Venkel 35?

De woning aan Venkel 35 in Raalte heeft energielabel C.

Is €379.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €379.500 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€406.318) en boven de mediaan (€353.500). De gemiddelde prijs per m² in Hartkamp is €3.307, wat neerkomt op ongeveer €450.000 voor 136 m². De prijs lijkt dus marktconform, mede gezien het energielabel C en het bouwjaar 1976.

Hoe is de buurt Hartkamp om in te wonen?

Hartkamp is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (94% van de woningen). De buurt heeft een matige stedelijkheid en een laag aantal misdrijven (23 per jaar). Er wonen relatief veel 65-plussers (26%) en gezinnen met kinderen (15%). Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.

Wat is de staat van het energielabel C?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal. In de buurt heeft 71,4% van de koopwoningen label C of beter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Brede School Kwintijn op 566 meter, gevolgd door RKBS de Korenbloem op 665 meter en Kindcentrum de Bolster op 742 meter. Voor voortgezet onderwijs is Taalschool Salland op 491 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Raalte ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar steden als Zwolle en Deventer reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Hartkamp stonden woningen gemiddeld 55 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale tot korte looptijd, wat aangeeft dat de vraag redelijk is. Er zijn momenteel 8 koopwoningen beschikbaar in de buurt.

Weusthuis Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.