Tussenwoning te koop: Veurseweg 167, Voorschoten
Verkocht onder voorbehoud
KopenVoorschotenTussenwoningenVeurseweg 167

Veurseweg 167

Starrenburg, Voorschoten

€ 889.000
Buurt Starrenburg, VoorschotenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Voorschoten

Deze tussenwoning uit 1915 combineert oude charme met moderne zuinigheid: energielabel A. Met 133 m² woonoppervlak en een tuin van 190 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Voorschoten.

Buurt Starrenburg

Starrenburg is een rustige buurt in Voorschoten. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is rustig." De buurt telt 2.700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Bekijk meer over de buurt Starrenburg.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, om de hoek. Ook de Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Regenboog, twee straten verder, of de Gevers Deynootschool, tien minuten lopen. De gemeente Voorschoten biedt verder een treinstation op 2,7 km en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frans Spendel Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 6.684
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1915
EnergielabelA
BuurtStarrenburg
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Veurseweg 167, Voorschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Snelle
01-07-2024
Vrij van alles

Het is rustig

Buurt statistieken

Gegevens uit Starrenburg

Inwoners2.700
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Hoogvliet
Veurseweg 18
831m
Dirk
Koningin Julianalaan 4
1222m
SPAR express
Wijngaardenlaan 100
1362m

Scholen

45 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 319 leerlingen
802m
Gevers Deynootschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
997m
Rooms Katholieke Basisschool Emmaus
Basisonderwijs · 255 leerlingen
1782m

Veelgestelde vragen

Over Veurseweg 167, Voorschoten

Welk energielabel heeft Veurseweg 167?

De woning aan Veurseweg 167 in Voorschoten heeft energielabel A.

Is €889.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Voorschoten, maar de woning heeft een groot perceel (190 m²) en energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om te bepalen of het marktconform is.

Hoe rustig is de buurt Starrenburg?

Starrenburg wordt door bewoners als rustig ervaren. De buurt heeft 2.700 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals supermarkten en scholen?

De dichtstbijzijnde supermarkt, Hoogvliet, is op 831 meter (ongeveer 10 minuten lopen). Basisschool De Regenboog ligt op 802 meter. Ook een park is op 400 meter afstand, dus dagelijkse boodschappen en school zijn goed bereikbaar.