Tussenwoning te koop: Victoria Regiastraat 38, Almere
KopenAlmereTussenwoningenVictoria Regiastraat 38

Victoria Regiastraat 38

Bloemenbuurt Oost, Almere

€ 585.000
Buurt Bloemenbuurt Oost, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Bloemenbuurt

Deze tussenwoning aan de Victoria Regiastraat 38 ademt rust en ruimte. Met 180 m² woonoppervlak en een perceel van 231 m² is het een royale woning in een groene, kindvriendelijke buurt. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €585.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €457.778 in de buurt, maar de woning is ook groter dan gemiddeld. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Almere.

Bloemenbuurt Oost: een groene, rustige wijk

De buurt Bloemenbuurt Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1.240 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is overwegend koop (82%) en heeft een lage stedelijkheidsgraad (3 op een schaal van 5). Het park of plantsoen ligt op 0,1 km, dus groen is echt om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt op 698 meter, of de Albert Heijn op 844 meter. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Het Spectrum (698 m) en Protestants Christelijke Basisschool de Buitenburcht (750 m). Het treinstation ligt op 1,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 3.250
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtBloemenbuurt Oost
WijkBloemenbuurt
GemeenteAlmere

Locatie

Victoria Regiastraat 38, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt Oost

Inwoners1.240
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenbuurt Oost

Woningvoorraad493
Gem. WOZ-waarde€ 345.000
Koopwoningen82%
Huurwoningen18%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Dekamarkt
Regenboogweg 43
698m
Albert Heijn
Rio de Janeiroplein 1
844m
Lidl
Rio de Janeirostraat 8
969m

Scholen

54 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Spectrum
Basisonderwijs · 218 leerlingen
698m
Protestants Christelijke Basisschool de Buitenburcht
Basisonderwijs · 379 leerlingen
750m
Rooms-katholieke basisschool De Lettertuin
Basisonderwijs · 192 leerlingen
792m

Veelgestelde vragen

Over Victoria Regiastraat 38, Almere

Welk energielabel heeft Victoria Regiastraat 38?

De woning aan Victoria Regiastraat 38 in Almere heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €585.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €457.778 in de buurt, maar deze woning is met 180 m² ook aanzienlijk groter dan gemiddeld. De woning heeft energielabel B en een perceel van 231 m². Of de prijs reëel is, hangt af van de staat van de woning en de marktontwikkelingen. Vergelijk met andere tussenwoningen in Almere om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Bloemenbuurt Oost om in te wonen?

Bloemenbuurt Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft 1.240 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Er is een laag aantal misdrijven (21 totaal) en veel groen, met een park op 0,1 km. De stedelijkheidsgraad is matig, dus het is niet te druk maar wel voorzieningenrijk.