Tussenwoning te koop: Vincent van Goghstraat 8, Veghel
Onder bod
KopenMeierijstadTussenwoningenVincent van Goghstraat 8

Vincent van Goghstraat 8

Veghel Centrum, Meierijstad

€ 455.000
Buurt Veghel Centrum, VeghelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 205m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het centrum van Veghel

Deze tussenwoning aan de Vincent van Goghstraat is een fijne plek om te wonen, midden in het centrum van Veghel. Met 157 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 229 vierkante meter is er volop ruimte. De woning uit 1981 heeft energielabel C. De vraagprijs van €455.000 is marktconform voor een tussenwoning in Meierijstad.

De buurt: Veghel Centrum

De buurt Veghel Centrum is een levendige plek met zo'n 3000 inwoners. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en ook gezinnen. De sfeer is stedelijk, met een hoge dichtheid aan voorzieningen om de hoek. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals OBS de Uilenbrink en Basisschool Bernadette, beide op tien minuten lopen. De gemeente Meierijstad biedt verder volop voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raadhage Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 455.000
Prijs per m²€ 2.898
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte229m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtVeghel Centrum
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Vincent van Goghstraat 8, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Veghel Centrum

Inwoners3.010
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Stadhuisplein 6
205m
Lidl
De Kempen 60
266m
Aldi
Vlas en Graan 126
380m

Scholen

20 binnen 5 km

SBO de Wissel
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
116m
Hub Noord-Brabant vestiging Veghel
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
628m
OBS de Uilenbrink
Basisonderwijs · 435 leerlingen
632m

Veelgestelde vragen

Over Vincent van Goghstraat 8, Veghel

Welk energielabel heeft Vincent van Goghstraat 8?

De woning aan Vincent van Goghstraat 8 in Veghel heeft energielabel C.

Is €455.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €455.000 is marktconform voor een tussenwoning van 157 m² in het centrum van Veghel. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2.900, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1981.

Hoe is de bereikbaarheid van Veghel Centrum?

Het treinstation ligt op 17,9 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (205 m), Lidl (266 m) en Aldi (380 m). Ook zijn er meerdere basisscholen, waaronder OBS de Uilenbrink en Basisschool Bernadette. Een huisartsenpraktijk en bibliotheek zitten om de hoek.