Tussenwoning te koop: Violenstraat 11, Winsum
Onder bod
KopenHet HogelandTussenwoningenViolenstraat 11

Violenstraat 11

Winsum Noord - West, Het Hogeland

€ 325.000
Buurt Winsum Noord - West, WinsumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een energiezuinige tussenwoning in Winsum

Deze tussenwoning aan de Violenstraat in Winsum is een energiezuinige woning met energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 129 m² woonoppervlak en een perceel van 138 m² biedt de woning uit 1972 voldoende ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een tussenwoning in Het Hogeland.

Buurt Winsum Noord - West

De woning ligt in de buurt Winsum Noord - West, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1.760 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek zit op twee minuten lopen. Ook de Aldi en SPAR zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals SWS Noorderlicht en Openbare Basisschool Kromme Akkers, beide op fietsafstand. Het treinstation van Winsum is tien minuten lopen. De gemeente Het Hogeland biedt een landelijke omgeving met veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wildveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 2.519
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1972
EnergielabelA
WijkWinsum
GemeenteHet Hogeland

Locatie

Violenstraat 11, Winsum

Buurt statistieken

Gegevens uit Winsum Noord - West

Inwoners1.760
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Obergon 2
204m
Aldi
Onderdendamsterweg 33B
457m
SPAR
Hoofdstraat W 44
704m

Scholen

4 binnen 5 km

SWS Noorderlicht
Basisonderwijs · 139 leerlingen
3292m
Openbare Basisschool Kromme Akkers
Basisonderwijs · 48 leerlingen
4054m
IKC De Linde
Basisonderwijs · 165 leerlingen
4507m

Veelgestelde vragen

Over Violenstraat 11, Winsum

Welk energielabel heeft Violenstraat 11?

De woning aan Violenstraat 11 in Winsum heeft energielabel A.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een tussenwoning van 129 m² met energielabel A in Winsum. De woning heeft een gunstig energielabel, wat bijdraagt aan lagere maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Winsum?

Winsum heeft een treinstation op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen. De woning ligt in een rustige buurt met goede fietsverbindingen naar het centrum van Winsum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar label A is een groot voordeel.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals SWS Noorderlicht (3,3 km) en Openbare Basisschool Kromme Akkers (4,1 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 1 km afstand. De scholen zijn goed bereikbaar met de fiets.

Hoe is de buurt Winsum Noord - West?

Het is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (46 misdrijven per jaar) en een park op loopafstand. Het is een fijne omgeving om te wonen.

Wat is de oppervlakte van de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 129 m² en een perceel van 138 m². Dat is ruim voor een tussenwoning. De indeling is niet gespecificeerd, maar met dit formaat is er voldoende plek voor een gezin.

Wildveen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Winsum Noord - West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appViolenstraat 11, Winsum
Bekijk