Tussenwoning te koop: Visotter 7, Leusden
KopenLeusdenTussenwoningenVisotter 7

Visotter 7

Langenbeek, Leusden

€ 489.500
Buurt Langenbeek, LeusdenBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Visotter 7 in Leusden staat in een rustige, groene buurt. Met 103 m² woonoppervlak en een perceel van 130 m² is het een prettig huis voor wie ruimte zoekt. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor tussenwoningen in Leusden.

Buurt Langenbeek

De buurt Langenbeek is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op loopafstand. De bewoners zijn gemêleerd: van gezinnen tot ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Leven in de straat

In de ochtend zie je kinderen naar school fietsen, Basisschool de Heerd en de Holm zijn om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. De gemeente Leusden biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen en restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fundament Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 4.752
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtLangenbeek
WijkLeusden-Centrum Oost
GemeenteLeusden

Locatie

Visotter 7, Leusden

Buurt statistieken

Gegevens uit Langenbeek

Inwoners985
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
't Plein 29
1095m
Albert Heijn
't Erf 9
1102m
Boni
't Plein 20
1163m

Scholen

41 binnen 5 km

Basisschool de Heerd
Basisonderwijs · 148 leerlingen
615m
Basisschool de Holm
Basisonderwijs · 81 leerlingen
619m
Montessori Basisschool 't Ronde
Basisonderwijs · 231 leerlingen
683m

Veelgestelde vragen

Over Visotter 7, Leusden

Welk energielabel heeft Visotter 7?

De woning aan Visotter 7 in Leusden heeft energielabel C.

Is de prijs van €489.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een tussenwoning van 103 m² met energielabel C in Leusden. De woning heeft een perceel van 130 m² en is gebouwd in 1980. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Langenbeek om in te wonen?

Langenbeek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven en er is een park op loopafstand. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. Het is een bestaande woning uit 1980, dus isolatie kan nog verbeterd worden.