Tussenwoning te koop: Vliethorn 18, Farmsum
Onder optie
KopenEemsdeltaTussenwoningenVliethorn 18

Vliethorn 18

Farmsum, Eemsdelta

€ 159.500
Buurt Farmsum, FarmsumBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Farmsum

Deze tussenwoning uit 1937 heeft een oppervlakte van 102 m² en een perceel van 90 m². Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De woning staat te koop voor € 159.500, een prijs die marktconform is voor tussenwoningen in Eemsdelta.

Farmsum: een dorp met karakter

Farmsum is een dorp met ongeveer 1000 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens en ouderen wonen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat zorgt voor een rustige woonomgeving. Meer over de buurt lees je op de pagina over Farmsum.

Het dagelijks leven in Farmsum

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 935 meter, of Lidl op 1018 meter. Basisschool Farmsumerborg zit om de hoek, op 267 meter. Ook kinderdagverblijven en een park zijn dichtbij. De gemeente Eemsdelta biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bouwman Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 1.564
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte90m²
Bouwjaar1937
EnergielabelE
BuurtFarmsum
WijkFarmsum
GemeenteEemsdelta

Locatie

Vliethorn 18, Farmsum

Buurt statistieken

Gegevens uit Farmsum

Inwoners1.000
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Jachtlaan 4-10
935m
Lidl
Rijksweg 129
1018m
Lidl
De Vennen 75
1158m

Scholen

16 binnen 5 km

Farmsumerborg
Basisonderwijs · 118 leerlingen
267m
Basisschool Het Baken - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1119m
Rooms Katholieke Basisschool Onze Lieve Vrouwe Sterre der Zee
Basisonderwijs · 40 leerlingen
1170m

Veelgestelde vragen

Over Vliethorn 18, Farmsum

Welk energielabel heeft Vliethorn 18?

De woning aan Vliethorn 18 in Farmsum heeft energielabel E.

Is € 159.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 159.500 is marktconform voor een tussenwoning van 102 m² in Farmsum. De prijs per vierkante meter ligt rond de € 1.564, wat gebruikelijk is voor woningen met energielabel E in deze regio. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Hoe is de buurt Farmsum om in te wonen?

Farmsum is een rustig dorp met een mix van ouderen en eenpersoonshuishoudens. Er zijn basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,5 km. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer met 32 misdrijven per jaar.