Tussenwoning te koop: Watergang 21, Zierikzee
Verkocht onder voorbehoud

Watergang 21

Verspreide huizen in het Noorden en Westen, Schouwen-Duiveland

€ 589.000
Buurt Verspreide huizen in het Noorden en Westen, ZierikzeeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 239m²
239m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Watergang 21: een ruime tussenwoning in het groen

Deze tussenwoning uit 2008 ligt in een rustige, landelijke omgeving aan de rand van Zierikzee. Met 239 m² woonoppervlak en een perceel van 299 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere tussenwoningen in Schouwen-Duiveland.

De buurt: Verspreide huizen in het Noorden en Westen

De buurt is dunbevolkt met 1035 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 489, dat is rustig wonen. Er zijn veel gezinnen: 185 huishoudens met kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 79% uit eengezinswoningen en 86% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus je oordeel vorm je zelf. Lees meer over de buurt Verspreide huizen in het Noorden en Westen.

Leven in de straat

's Ochtends loop je in zeven minuten naar de Brede School Noorderpolder Theo Thijssenschool, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen fiets je twee straten verder naar Albert Heijn of SPAR express, beide op tien minuten lopen. Ook de Jenaplanschool Johan Louis de Jonge en de RK Basisschool Sint Willibrordus zijn op loopafstand. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder rust en ruimte.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ons Wooneiland op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 2.464
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen in het Noorden en Westen
WijkZierikzee
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Watergang 21, Zierikzee

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen in het Noorden en Westen

Inwoners1.035
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Lange Nobelstraat 28
849m
SPAR express
Nieuwe Koolweg 4
860m
Aldi
Grevelingenstraat 7
1566m

Scholen

11 binnen 5 km

Brede School Noorderpolder Theo Thijssenschool
Basisonderwijs · 272 leerlingen
214m
Jenaplanschool Johan Louis de Jonge
Basisonderwijs · 144 leerlingen
879m
RK Basisschool Sint Willibrordus
Basisonderwijs · 195 leerlingen
988m

Veelgestelde vragen

Over Watergang 21, Zierikzee

Welk energielabel heeft Watergang 21?

De woning aan Watergang 21 in Zierikzee heeft energielabel A.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in deze buurt, maar het woonoppervlak van 239 m² en het perceel van 299 m² zijn uitzonderlijk groot. Het energielabel A zorgt voor lage energiekosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Je kunt vergelijkbare woningen in de regio bekijken om een beeld te krijgen.

Hoe is het energielabel A van toepassing op deze woning?

Het energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat komt door goede isolatie en moderne installaties. Je kunt daardoor rekenen op lage stookkosten. Het is een van de beste labels die je kunt hebben.