Tussenwoning te koop: Westhove 79, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenTussenwoningenWesthove 79

Westhove 79

Kastelenbuurt, Amstelveen

€ 1.250.000
Buurt Kastelenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
238% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Ruime tussenwoning in de Kastelenbuurt

Deze tussenwoning aan de Westhove in Amstelveen is een echte blikvanger. Met 186 m² woonoppervlak is hij maar liefst 238% groter dan het buurtgemiddelde, dat is een flink verschil. De woning uit 2012 heeft energielabel A+++, wat betekent dat je stookkosten laag blijven. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en het hoge energielabel. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amstelveen voor een vergelijking.

De buurt: Kastelenbuurt

De Kastelenbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (70%) en koopwoningen (65%). Het is een gezinsvriendelijke buurt, met veel huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, stabiele omgeving. Lees meer over de buurt Kastelenbuurt.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkten, Albert Heijn en Vomar, liggen op twee straten verder (663 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen om de hoek: de Karel Eykmanschool op 314 meter en Katholieke basisschool De Triangel op 554 meter. Ook een park of plantsoen is dichtbij, op 900 meter. De gemeente Amstelveen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BorgerSmith makelaars en taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 6.720
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA+++
BuurtKastelenbuurt
WijkWestwijk Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

Westhove 79, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kastelenbuurt

Inwoners3.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kastelenbuurt

Woningvoorraad1.072
Gem. WOZ-waarde€ 682.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
663m
Vomar
Westwijkplein 90-102
663m
Aldi
Poldermeesterplein 7
1594m

Scholen

41 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
314m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
554m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
741m

Veelgestelde vragen

Over Westhove 79, Amstelveen

Welk energielabel heeft Westhove 79?

De woning aan Westhove 79 in Amstelveen heeft energielabel A+++.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de Kastelenbuurt (€940.000). Maar deze woning is met 186 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 55 m² en heeft een uitstekend energielabel A+++. De prijs per m² is ongeveer €6.720, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €6.909 per m². Daarmee is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe zuinig is energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, mede dankzij goede isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen. In de Kastelenbuurt hebben alle woningen label A of A+, dus dit past in het straatbeeld.

Wat voor gezin past bij deze buurt?

De Kastelenbuurt is een gezinswijk: 70% van de woningen zijn eengezinswoningen en 65% is koop. Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8 personen. De buurt is rustig en groen, met basisscholen en supermarkten op loopafstand.

Hoe veilig is de Kastelenbuurt?

Het aantal geregistreerde misdrijven in de buurt is 64, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang (ruim 3.000 inwoners). De buurt oogt rustig en onderhouden, met veel groen en speelplekken voor kinderen.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Voor de auto is de ligging gunstig vanwege de nabijheid van snelwegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Kastelenbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 36 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. De huidige woning is pas net te koop, dus er is nog geen verkooptijd bekend.

BorgerSmith makelaars en taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.