Tussenwoning te koop: Wildforster 45, Barneveld
KopenBarneveldTussenwoningenWildforster 45

Wildforster 45

Rootselaar-Oost, Barneveld

€ 449.500
Buurt Rootselaar-Oost, BarneveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 495m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Barneveldse buurt

Deze tussenwoning aan de Wildforster staat in een groene, kindvriendelijke buurt. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 170 m² is er binnen en buiten volop ruimte. De woning uit 1980 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €449.500 is marktconform voor tussenwoningen in Barneveld.

Rootselaar-Oost: een gezinsbuurt met voorzieningen om de hoek

De buurt Rootselaar-Oost telt zo'n 1.740 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband leeft. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte omgeving.

Dagelijkse boodschappen en scholen op loopafstand

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die twee straten verder zit. Ook Albert Heijn, Aldi, Jumbo en PLUS zijn op tien minuten lopen of minder. Basisschool Ariane en Kindcentrum De Branding Veller zitten om de hoek, en voortgezet onderwijs De Meerwaarde is ook dichtbij. De gemeente Barneveld biedt daarmee een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hooijer Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 3.809
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtRootselaar-Oost
WijkBarneveld
GemeenteBarneveld

Locatie

Wildforster 45, Barneveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Rootselaar-Oost

Inwoners1.740
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Coop
Lavendelplein 2
495m
Albert Heijn
Burgemeester Kuntzelaan 35
854m
Aldi
Theaterplein 7
855m

Scholen

27 binnen 5 km

De Meerwaarde
Voortgezet onderwijs · 1788 leerlingen
253m
Basisschool Ariane
Basisonderwijs · 164 leerlingen
336m
Kindcentrum De Branding Veller
Basisonderwijs · 235 leerlingen
444m

Veelgestelde vragen

Over Wildforster 45, Barneveld

Welk energielabel heeft Wildforster 45?

De woning aan Wildforster 45 in Barneveld heeft energielabel B.

Is €449.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.500 is marktconform voor een tussenwoning van 118 m² met energielabel B in Rootselaar-Oost. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen en een rustige, gezinsvriendelijke uitstraling. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Barneveld ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1980 met een woonoppervlak van 118 m² en een perceel van 170 m². De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het energieverbruik redelijk zuinig is. Het bouwjaar en label zijn gunstig voor de stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?