Tussenwoning te koop: Wilhelminalaan 21, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutTussenwoningenWilhelminalaan 21

Wilhelminalaan 21

Oud-West, Oosterhout

€ 385.000
Buurt Oud-West, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
Jumbo op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Oosterhout

Deze tussenwoning aan de Wilhelminalaan straalt karakter uit, met een bouwjaar van 1941 en een woonoppervlak van 147 m². De woning heeft een energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €385.000 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit type in Oosterhout. Bekijk ook de tussenwoningen in Oosterhout voor een overzicht van het aanbod.

De buurt Oud-West

De woning ligt in de buurt Oud-West, een wijk met een mix van inwoners. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel uit gezinnen met kinderen. Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op loopafstand ligt. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Voor kinderen zijn er basisscholen in de omgeving, zoals Kindcentrum de Achthoek en Basisschool St. Jan, beide op fietsafstand. De gemeente Oosterhout biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Content+ Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 2.619
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte191m²
Bouwjaar1941
EnergielabelG
BuurtOud-West
WijkWest
GemeenteOosterhout

Locatie

Wilhelminalaan 21, Oosterhout (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-West

Inwoners2.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Nieuwe Bouwlingstraat 2
218m
Albert Heijn
Keiweg 11
747m
Aldi
Patrijslaan 2B
962m

Scholen

6 binnen 5 km

Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3060m
Basisschool St. Jan
Basisonderwijs · 85 leerlingen
3598m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
3993m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminalaan 21, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Wilhelminalaan 21?

De woning aan Wilhelminalaan 21 in Oosterhout (Nb) heeft energielabel G.

Is €385.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor een tussenwoning van 147 m² in Oosterhout. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor mijn energierekening?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Oud-West om in te wonen?

Oud-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen met kinderen, maar ook alleenstaanden en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad en biedt voldoende voorzieningen op loop- of fietsafstand.