Tussenwoning te koop: Wilhelminastraat 38, Marrum
KopenNoardeast-FryslânTussenwoningenWilhelminastraat 38

Wilhelminastraat 38

Marrum, Noardeast-Fryslân

€ 257.500
Buurt Marrum, MarrumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 465m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Marrum

Deze tussenwoning aan de Wilhelminastraat 38 in Marrum ademt rust en ruimte. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 123 m² is het een fijne plek voor wie van een dorpse sfeer houdt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €257.500 is marktconform voor tussenwoningen in Noardeast-Fryslân.

De buurt Marrum

Marrum is een dorp waar het prettig wonen is. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een prettige buurt met rustige mensen." De buurt telt 1190 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Meer over de buurt Marrum lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Coop, die om de hoek zit op 465 meter. De Christelijke Basisschool Aasterage is twee straten verder, op 280 meter. Ook de SPAR is binnen fietsafstand. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt een landelijke omgeving met alle basisvoorzieningen dichtbij.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Friesland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 257.500
Prijs per m²€ 2.299
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte123m²
Bouwjaar1977
EnergielabelB
BuurtMarrum
WijkBouwstreek
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Wilhelminastraat 38, Marrum

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
HB
24-02-2025
Marrum

Het is een prettige buurt met rustige mensen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Marrum

Inwoners1.190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Lage Herenweg 42
465m
SPAR
Hoofdstraat 26
2086m
SPAR
Mounebuorren 8
2520m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Aasterage
Basisonderwijs · 118 leerlingen
280m
O.b.s. Op 'e Trije
Basisonderwijs · 63 leerlingen
1959m
Christelijke Basisschool Op Streek
Basisonderwijs · 81 leerlingen
2127m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminastraat 38, Marrum

Welk energielabel heeft Wilhelminastraat 38?

De woning aan Wilhelminastraat 38 in Marrum heeft energielabel B.

Is €257.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €257.500 is marktconform voor een tussenwoning in Marrum met 112 m² woonoppervlak, een perceel van 123 m² en energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor een woning in een rustige dorpse omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Marrum?

Marrum ligt in de gemeente Noardeast-Fryslân. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (195), wat past bij een landelijke omgeving.