Tussenwoning te koop: Witte de Withstraat 186, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenWitte de Withstraat 186

Witte de Withstraat 186

Zeeheldenkwartier, Den Haag

€ 632.500
Buurt Zeeheldenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Witte de Withstraat 186

Deze tussenwoning uit 1999 in het Zeeheldenkwartier heeft een woonoppervlak van 125 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. Met energielabel A is de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €632.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Den Haag.

Zeeheldenkwartier

Het Zeeheldenkwartier is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van vijf beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,87. Een bewoner zegt: "Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend." Een ander noemt het "Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Lees meer over de buurt Zeeheldenkwartier.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 53 meter. Ook de Coop op 215 meter is dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Janson Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 632.500
Prijs per m²€ 5.060
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte40m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtZeeheldenkwartier
WijkZeeheldenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Witte de Withstraat 186, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

6.8
Elsa
28-08-2025
Kan beter

Redelijk

7.6
Yas
25-04-2025
Van iedereen

Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend

7.6
Wende
25-12-2024
Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant.

Best goed, ik woon er pas net dus heb nog niet heel veel ervaringen.

8.8
Zoe
01-09-2024
Creatieve luxe

Sommige mensen echt iit de hoogte, maar ook heel veel creatieve mensen die gezellig zijn. Veel matuur in de buurt en een goeie basis

8.6
Bram van Eersel
26-02-2023
Leukste buurt van Den Haag

Gezellige buurt vlakbij het centrum, met veel leuke restaurantjes en cafés. Daarnaast veilig en ontzettend mooi met klassieke gevels. Simply the best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Inwoners12.775
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Woningvoorraad6.752
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Albert Heijn
Elandstraat 160
53m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
215m
Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
588m

Scholen

10 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3447m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4232m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen