Tussenwoning te koop: Woolderweg 60, Borne
Verkocht onder voorbehoud
KopenBorneTussenwoningenWoolderweg 60

Woolderweg 60

’t Wensink Zuid, Borne

€ 425.000
Buurt ’t Wensink Zuid, BorneBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
PLUS op 235m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Woolderweg in Borne is een echte familie-woning met een flinke oppervlakte van 189 m² en een perceel van 268 m². Het bouwjaar 1967 en energielabel D geven aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €425.000 is dit aanbod marktconform voor tussenwoningen in Borne.

't Wensink Zuid: een gezinsvriendelijke buurt

De woning staat in buurt 't Wensink Zuid, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit en veel koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (235 m). Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand (ruim 500 m). Kinderen kunnen naar KBS de Wheele (529 m) of het Twickel College Borne (423 m). De gemeente Borne biedt een compleet voorzieningenniveau met huisarts, bibliotheek en treinstation op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Euverman & Nuyts Makelaars Borne op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.249
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte268m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
Buurt’t Wensink Zuid
WijkBorne
GemeenteBorne

Locatie

Woolderweg 60, Borne

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Wensink Zuid

Inwoners2.025
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

23 binnen 5 km

PLUS
Oude Hengeloseweg 36
235m
Lidl
Nieuwe Markt 2
578m
Albert Heijn
Marktplein 27
591m

Scholen

11 binnen 5 km

Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
423m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
529m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
952m

Veelgestelde vragen

Over Woolderweg 60, Borne

Welk energielabel heeft Woolderweg 60?

De woning aan Woolderweg 60 in Borne heeft energielabel D.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een tussenwoning van 189 m² in Borne. De prijs per m² ligt rond de €2.250, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Houd wel rekening met energielabel D, wat hogere stookkosten betekent dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige wijk in Borne. Het treinstation van Borne is 1,2 km verderop, dus op loop- of fietsafstand. De snelweg A1 is met de auto snel te bereiken. Openbaar vervoer is goed geregeld met bushaltes in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning met een woonoppervlak van 189 m² en een perceel van 268 m². Het bouwjaar is 1967, dus het is een degelijke jaren-60 woning. Het energielabel D betekent dat isolatie en installaties mogelijk aan vervanging toe zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Twickel College Borne (voortgezet onderwijs) zit op 423 m, en basisschool KBS de Wheele op 529 m. Ook andere basisscholen zoals Beekpark en Flora Basisonderwijs zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoe veilig is de buurt 't Wensink Zuid?

De buurt is rustig en veilig. In de CBS-cijfers staan 40 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een typische gezinswijk met veel koopwoningen en weinig criminaliteit.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Borne?

De woning ligt in 't Wensink Zuid, een woonwijk op ongeveer 1 km van het centrum van Borne. Het centrum is goed te voet of met de fiets te bereiken. In de directe omgeving zijn supermarkten, scholen en een park.