Beekweide 76

Verspreide huizen, Renswoude

€ 935.000
Buurt Verspreide huizen, RenswoudeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 276m²
276m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het groene Renswoude

Deze ruime woning uit 2009 staat in een landelijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 276 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 375 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Renswoude.

De buurt Verspreide huizen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2200 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Christelijke Basisschool de Borgwal (om de hoek) en Christelijke Basisschool De Stifthorst (twee straten verder). Het treinstation ligt op bijna vijf kilometer, maar de rustige ligging maakt dat meer dan goed. De gemeente Renswoude biedt een fijne mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via René Doornbos makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 3.388
Woonoppervlakte276m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtVerspreide huizen
WijkWijk 00
GemeenteRenswoude

Locatie

Beekweide 76, Renswoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners2.210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Dorpsplein 14
778m
PLUS
Schras 9
2932m
Aldi
Dorpsstraat 238
3643m

Scholen

8 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Borgwal
Basisonderwijs · 250 leerlingen
345m
Christelijke Basisschool De Stifthorst
Basisonderwijs · 173 leerlingen
953m
Nederwoud, School met de Bijbel
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2452m

Veelgestelde vragen

Over Beekweide 76, Renswoude

Welk energielabel heeft Beekweide 76?

De woning aan Beekweide 76 in Renswoude heeft energielabel A+.

Is €935.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat (276 m² woonoppervlak, 375 m² perceel) en het energielabel A+ is het marktconform. In de buurt Verspreide huizen zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A+?

Met energielabel A+ zijn de stookkosten laag. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar je kunt rekenen op een zuinige woning die weinig gas en elektriciteit vraagt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 2009, met een woonoppervlak van 276 m² en een perceel van 375 m². Het energielabel is A+. De woning heeft ruime kamers en een moderne indeling.

Hoe is de bereikbaarheid van Renswoude?

Renswoude ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, dus voor het OV ben je aangewezen op de bus of de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Christelijke Basisschool de Borgwal ligt op 345 meter, en Christelijke Basisschool De Stifthorst op 953 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, op 7,1 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de PLUS-supermarkt is op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van ruimte en rust houdt.

René Doornbos makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.