Twee-onder-één-kap te koop: Betje Wolfflaan 5, Harderwijk
KopenHarderwijk2-onder-1-kapwoningenBetje Wolfflaan 5

Betje Wolfflaan 5

Stadsdennen Oost, Harderwijk

€ 698.000
Buurt Stadsdennen Oost, HarderwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Boni op 430m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan de Betje Wolfflaan in Harderwijk ademt rust en ruimte. Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 2007 met een woonoppervlak van 167 m² en een perceel van 257 m². Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €698.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Harderwijk.

Stadsdennen Oost: een prettige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Stadsdennen Oost, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 8,43. Een van hen zegt: "k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest." De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. De meeste woningen zijn tussen 1990 en 2010 gebouwd, wat de buurt een moderne uitstraling geeft.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Boni, twee straten verder, of de Aldi op vijf minuten lopen. Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: Islamitische Basisschool Al-Islaah en Basisschool De Brug zitten om de hoek, en Basisschool Dominicus Savio op tien minuten lopen. De gemeente Harderwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Bart Jansen Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bart Jansen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 4.180
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte257m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtStadsdennen Oost
WijkStadsdennen
GemeenteHarderwijk

Locatie

Betje Wolfflaan 5, Harderwijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.0
reda
19-02-2025
prima

k woun hier al je hele leven

8.9
rd
11-02-2025
een prettige buurt

k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadsdennen Oost

Inwoners1.005
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadsdennen Oost

Woningvoorraad401
Gem. WOZ-waarde€ 345.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Boni
P.C. Hooftplein 10
430m
Aldi
P.C. Hooftplein 20
500m
Albert Heijn
Krommekamp 115
714m

Scholen

33 binnen 5 km

De Lelie, Christelijke school voor Zeer Moeilijk L
Speciaal onderwijs · 188 leerlingen
82m
Islamitische Basisschool Al-Islaah
Basisonderwijs · 106 leerlingen
349m
Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 150 leerlingen
410m

Veelgestelde vragen

Over Betje Wolfflaan 5, Harderwijk

Welk energielabel heeft Betje Wolfflaan 5?

De woning aan Betje Wolfflaan 5 in Harderwijk heeft energielabel A.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Stadsdennen Oost. De woning is uit 2007, heeft energielabel A en een perceel van 257 m². In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers beschikbaar, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in Harderwijk om een beeld te krijgen.