Twee-onder-één-kap te koop: Boslaan 32, Druten
19 uur geleden ontdekt

Boslaan 32

Buitenhof, Druten

€ 590.000
Buurt Buitenhof, DrutenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Druten

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Boslaan in Druten ademt rust en ruimte. De woning heeft een energielabel dat niet in de advertentie staat, dus het is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €590.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van 164 m² in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Druten.

Buitenhof: een groene, rustige buurt

De woning staat in de buurt Buitenhof, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1.100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen, wat de buurt een gezinsvriendelijk karakter geeft. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen in de omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt, om de hoek, op nog geen 335 meter. Ook de PLUS en Jumbo zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt: IKC De Appelhof (basisonderwijs) ligt op 439 meter, en Pax Klepperheide (voortgezet onderwijs) op 584 meter. De gemeente Druten biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 400 meter en een restaurant op 1,3 km.

Aanbod via makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Uw Huismakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 3.598
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtBuitenhof
WijkDruten Zuid
GemeenteDruten

Locatie

Boslaan 32, Druten

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenhof

Inwoners1.115
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharenburg 21
335m
PLUS
Heuvel 10
905m
Jumbo
Marktpassage 15
1139m

Scholen

16 binnen 5 km

IKC De Appelhof
Basisonderwijs · 268 leerlingen
439m
Pax Klepperheide
Voortgezet onderwijs · 759 leerlingen
584m
Pax Coothstraat
Voortgezet onderwijs · 603 leerlingen
937m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 32, Druten

Welk energielabel heeft Boslaan 32?

De woning aan Boslaan 32 in Druten heeft energielabel A.

Is €590.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €590.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 164 m² in Druten. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al is het energielabel niet bekend, wat invloed kan hebben op de totale woonlasten.

Hoe is de buurt Buitenhof om in te wonen?

Buitenhof is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er wonen relatief veel 45-plussers, maar ook jonge gezinnen. De buurt heeft weinig criminaliteit en is kindvriendelijk, met scholen en speelplekken op loopafstand.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een Albert Heijn (335 m), PLUS (905 m) en Jumbo (1139 m). Ook zijn er basisscholen zoals IKC De Appelhof (439 m) en voortgezet onderwijs zoals Pax Klepperheide (584 m). Een park ligt op 400 meter en een restaurant op 1,3 km.