Twee-onder-één-kap te koop: Brugstraat 3, Scheemda

Brugstraat 3

Scheemda, Oldambt

€ 415.000
Buurt Scheemda, ScheemdaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Aldi op 178m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Scheemda

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Brugstraat ademt geschiedenis. Met 214 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 257 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Oldambt.

Buurt Scheemda

Scheemda is een dorp met een mix van inwoners. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 8,9. Een bewoner noemt het de 'Mooiste straat' en zegt: 'Prachtige gezellige straat'. Een ander zegt: 'Geweldige fijne buurt'. De buurt Scheemda telt 2605 inwoners, met relatief veel 65-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi of Jumbo, beide om de hoek. Kinderen gaan naar Openbare Basisschool Futura of CBS Annewieke, twee straten verder. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 1.939
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte257m²
Bouwjaar1905
EnergielabelE
BuurtScheemda
WijkScheemda-Heiligerlee
GemeenteOldambt

Locatie

Brugstraat 3, Scheemda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

8.8
Mary
02-12-2025
Mooiste straat

Prachtige gezellige straat

10
Marijke
07-09-2025
Top buurt

Geweldige fijne buurt

7.3
Mary van der Velde
03-09-2025
Mooie buurt

Onze buurt is mooi, op een paar rotte appels na qua huizen en rommel Er is een huis dat is een bouwval maar word nog bewoond en onze buurman heeft een enorme troep bij huis

9.1
Jolanda Mulder
04-04-2025
Gezellig

Vriendschappelijk,gezellig,behulpzaam,fijne mensen,qua huisveyis het als overal,bijna niks te koop of véel te veel overbieden en niks te huur

9.4
Mary van der velde
24-03-2025
Parel van een doro

We missen hier winkels, er is veel te weinig voor een dorp die een eigen ziekenhuis heeft Geen terrasjes Nog geen kop en schotel te koop hier Verder geweldig

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheemda

Inwoners2.605
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Poststraat 7
178m
Jumbo
Vredenhovenstraat 3
185m
PLUS
Jachtlaan 11
4621m

Scholen

15 binnen 5 km

Openbare Basisschool Futura
Basisonderwijs · 177 leerlingen
433m
CBS Annewieke
Basisonderwijs · 122 leerlingen
491m
CBS Mons Sinaï
Basisonderwijs · 74 leerlingen
3300m

Veelgestelde vragen

Over Brugstraat 3, Scheemda

Welk energielabel heeft Brugstraat 3?

De woning aan Brugstraat 3 in Scheemda heeft energielabel E.

Is €415.000 een realistische prijs voor deze woning?