Twee-onder-één-kap te koop: De Goedemeent 20, Purmerend
Onder bod
KopenPurmerend2-onder-1-kapwoningenDe Goedemeent 20

De Goedemeent 20

Purmer-Zuid/Zuid, Purmerend

€ 725.000
Buurt Purmer-Zuid/Zuid, PurmerendBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige Purmerendse buurt

Deze woning aan De Goedemeent 20 ademt rust en ruimte. Met 129 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 325 m² is het een plek waar je echt kunt leven. Het energielabel A betekent dat je niet wakker ligt van de stookkosten. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Purmerend.

Purmer-Zuid/Zuid: een groene, rustige buurt

De buurt Purmer-Zuid/Zuid is een echte gezinsbuurt. Van de huishoudens heeft een groot deel kinderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Vomar, allebei om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool De Delta Beethoven op loopafstand. De gemeente Purmerend biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot sportclubs.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen! op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 5.620
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte325m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtPurmer-Zuid/Zuid
WijkPurmer-Zuid
GemeentePurmerend

Locatie

De Goedemeent 20, Purmerend

Buurt statistieken

Gegevens uit Purmer-Zuid/Zuid

Inwoners6.980
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Purmer-Zuid/Zuid

Woningvoorraad2.874
Gem. WOZ-waarde€ 416.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Burgplein 5-6
749m
Vomar
Van Burgplein 12
787m
PLUS
Zwanebloem 4
1720m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Delta Beethoven
Basisonderwijs · 132 leerlingen
604m
Kindcentrum De Vlieger
Basisonderwijs · 399 leerlingen
924m
Oecumenische basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 117 leerlingen
976m

Veelgestelde vragen

Over De Goedemeent 20, Purmerend

Welk energielabel heeft De Goedemeent 20?

De woning aan De Goedemeent 20 in Purmerend heeft energielabel A.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 ligt boven de mediaanprijs van €535.000 in de buurt, maar de gemiddelde prijs per m² is €4.570. Met 129 m² komt dat neer op een gemiddelde van €589.530, dus deze woning is aan de hoge kant geprijsd. Wel is het een ruime twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel, wat de prijs kan verklaren.

Hoe is de buurt Purmer-Zuid/Zuid om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn weinig misdrijven en je hebt een park op loopafstand. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt dus lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen minimaal label A, dus het is een duurzame wijk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool De Delta Beethoven (604 m) en Kindcentrum De Vlieger (924 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 4 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Vanaf daar kun je naar verschillende steden reizen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1998 met een woonoppervlak van 129 m² en een perceel van 325 m². Het heeft energielabel A en is geschikt voor een gezin.

Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen!
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen!
arthurdebock.nl
Bekijk
Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen!