Twee-onder-één-kap te koop: De Tuinen 6, Schagen

De Tuinen 6

Hoep-Zuid, Schagen

€ 629.000
Buurt Hoep-Zuid, SchagenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1996 staat in de wijk Schagen-Oost, een rustige buurt met veel groen. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 254 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De prijs van €629.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Schagen van dit formaat.

De buurt Hoep-Zuid

Hoep-Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de buurt Hoep-Zuid staat bekend als een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

In de straat is het overdag rustig, maar 's ochtends en 's middags is er wat verkeer van schoolgaande kinderen. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar (om de hoek) en Aldi (twee straten verder). Ook Albert Heijn is op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Aloysiusschool of Julianaschool, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Vonk Schagen (voorheen Clusius College) naast de deur. De gemeente Schagen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 3.615
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte254m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtHoep-Zuid
WijkSchagen-Oost
GemeenteSchagen

Locatie

De Tuinen 6, Schagen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoep-Zuid

Inwoners1.130
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Vomar
Nieuwe Laagzijde 19
550m
Aldi
Langestraat 7
630m
Albert Heijn
Makado Centrum 76
844m

Scholen

21 binnen 5 km

Vonk Schagen (voorheen Clusius College)
Voortgezet onderwijs · 557 leerlingen
193m
VSO Viertaal College Schagen
Speciaal onderwijs · 32 leerlingen
263m
Aloysiusschool
Basisonderwijs · 279 leerlingen
657m

Veelgestelde vragen

Over De Tuinen 6, Schagen

Welk energielabel heeft De Tuinen 6?

De woning aan De Tuinen 6 in Schagen heeft energielabel A.

Is €629.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1996 met 174 m² woonoppervlak, een perceel van 254 m² en energielabel A is €629.000 marktconform in Schagen. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Schagen-Oost, op loopafstand van het treinstation (0,8 km). Met de auto ben je snel op de N245 en N248. Openbaar vervoer is goed bereikbaar.

Wat voor type woning is dit?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 1996. Dit type woning heeft een eigen oprit en tuin, en deelt één muur met de buren. Het is een populaire keuze voor gezinnen.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1996?

Een woning uit 1996 is over het algemeen goed onderhouden, maar na bijna 30 jaar kunnen er wel zaken zijn die aandacht vragen, zoals het dak of de cv-ketel. Het energielabel A geeft aan dat de woning goed geïsoleerd is.