Twee-onder-één-kap te koop: De Welhaak 32, Erica
Verkocht onder voorbehoud
KopenEmmen2-onder-1-kapwoningenDe Welhaak 32

De Welhaak 32

Erica-Centrum, Emmen

€ 345.000
Buurt Erica-Centrum, EricaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Erica

Deze twee-onder-één-kapwoning aan De Welhaak 32 staat in een rustige straat in Erica. Met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 221 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Emmen.

Erica-Centrum: dorpse rust

De buurt Erica-Centrum is een klein dorp met zo'n 3845 inwoners. Een bewoner zegt: "Mooi klein dorpje lekker rustig lieve mensen goeie buren." Een ander noemt het "saai" en mist activiteiten voor tieners. De sfeer is gemengd: overdag rustig, maar 's nachts kan het lawaaiig zijn. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%), en het is niet stedelijk (omgevingsadressendichtheid 427).

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die twee straten verder zit. Ook de bakker en drogist zijn dichtbij. Basisschool De Brummelbos is naast de deur, en OBS De Anbrenge op loopafstand. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,7 km. Het treinstation is 6 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Startbox Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 2.226
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
BuurtErica-Centrum
WijkErica
GemeenteEmmen

Locatie

De Welhaak 32, Erica

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

5.0
Chantal
11-01-2026
Saai

Er is niks te doen. Alles is super duur in de winkels. Er is een dokter drigisterij en bakkerij. Maar er is niks te doen voor tieners. Alleen de spot (cafe) voetbalveld cafe. Geen activiteieten of workshops van 18 jaar en ouder. De straat is goed verlicht maar bij ons achter het huis is een steeg en je ziet helemaal niks. Er zijn veel dronken mensen. Er zijn geen buurt feesjes. Buuren maken Veel lawaai om 3 uur snachts

8.0
Alie Smidt
22-10-2023
Mooie buurt

Mooi klein dorpje lekker rustig lieve mensen goeie buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Erica-Centrum

Inwoners3.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Havenstraat 22
623m
PLUS
Sandurdreef 5
2652m
Lidl
Zijtak-Westzijde 1
4354m

Scholen

17 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Brummelbos
Basisonderwijs · 199 leerlingen
227m
Openbare Basisschool De Anbrenge
Basisonderwijs · 116 leerlingen
527m
Protestants Christelijke Basisschool Willem Alexander
Basisonderwijs · 51 leerlingen
705m

Veelgestelde vragen

Over De Welhaak 32, Erica

Welk energielabel heeft De Welhaak 32?

De woning aan De Welhaak 32 in Erica heeft energielabel B.

Is €345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €345.000 voor een twee-onder-één-kapwoning van 155 m² met energielabel B in Erica is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het perceel is met 221 m² ruim, wat de prijs ondersteunt.