Twee-onder-één-kap te koop: Dericks en Geldens 35, Druten
Verkocht onder voorbehoud
KopenDruten2-onder-1-kapwoningenDericks en Geldens 35

Dericks en Geldens 35

Tichellande, Druten

€ 675.000
Buurt Tichellande, DrutenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige Drutense buurt

Deze woning uit 2019 ademt moderne ruimte en licht. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 326 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De prijs van €675.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze leeftijd in Druten. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Druten.

Tichellande: een jonge, groene buurt

De woning staat in de buurt Tichellande, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is er basisschool de Kubus om de hoek, en ook de Sint Victorschool is dichtbij. De gemeente Druten biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Lorijn Makelaars o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.709
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte326m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtTichellande
WijkDruten
GemeenteDruten

Locatie

Dericks en Geldens 35, Druten

Buurt statistieken

Gegevens uit Tichellande

Inwoners1.015
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Marktpassage 5
1064m
Jumbo
Marktpassage 15
1132m
PLUS
Heuvel 10
1541m

Scholen

19 binnen 5 km

Pax Coothstraat
Voortgezet onderwijs · 603 leerlingen
877m
Sint Victorschool
Basisonderwijs · 113 leerlingen
1063m
Basisschool de Kubus
Basisonderwijs · 563 leerlingen
1194m

Veelgestelde vragen

Over Dericks en Geldens 35, Druten

Welk energielabel heeft Dericks en Geldens 35?

De woning aan Dericks en Geldens 35 in Druten heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2019 met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 326 m² in Druten. Het energielabel A en de moderne bouw maken de woning aantrekkelijk. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Tichellande om in te wonen?

Tichellande is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. Het is een veilige en kindvriendelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar label A is een van de zuinigste labels.