Twee-onder-één-kap te koop: Dokter Verbeecklaan 40, Sint Anthonis
KopenLand van Cuijk2-onder-1-kapwoningenDokter Verbeecklaan 40

Dokter Verbeecklaan 40

Sint Anthonis buitengebied, Land van Cuijk

€ 649.000
Buurt Sint Anthonis buitengebied, Sint AnthonisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sint Anthonis

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1936 staat in het buitengebied van Sint Anthonis, waar je echt tot rust komt. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1060 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Land van Cuijk.

Sint Anthonis buitengebied

De buurt Sint Anthonis buitengebied is een landelijke omgeving met 820 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: veel huishoudens hebben kinderen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7. De sfeer is rustig en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 850 meter. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Kindcentrum Leander op 880 meter en Basisschool Matthias op 2,6 km. Voor het voortgezet onderwijs is Mezzo Metameer Stevensbeek op 1,8 km een optie. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,7 km en een restaurant op dezelfde afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Martijn Willems aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 3.566
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte1060m²
Bouwjaar1936
EnergielabelC
BuurtSint Anthonis buitengebied
WijkSint Anthonis
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Dokter Verbeecklaan 40, Sint Anthonis

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Anthonis buitengebied

Inwoners820
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
De Merret 1
854m
SPAR
Vloetweg 6
2511m
SPAR
Kapelstraat 11
3601m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Leander
Basisonderwijs · 311 leerlingen
880m
Mezzo Metameer Stevensbeek
Voortgezet onderwijs · 575 leerlingen
1773m
Basisschool Matthias
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2589m

Veelgestelde vragen

Over Dokter Verbeecklaan 40, Sint Anthonis

Welk energielabel heeft Dokter Verbeecklaan 40?

De woning aan Dokter Verbeecklaan 40 in Sint Anthonis heeft energielabel C.

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1936 met 182 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1060 m² in het buitengebied van Sint Anthonis. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel C is redelijk voor de leeftijd.

Hoe is de bereikbaarheid van Sint Anthonis buitengebied?

De buurt is landelijk gelegen, met een treinstation op 6,2 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (165 adressen per km²), wat past bij het rustige karakter.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen binnen een paar kilometer. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 850 meter, een huisartsenpraktijk op 1,7 km en een restaurant op 1,7 km. Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Sint Anthonis of omliggende dorpen.