Twee-onder-één-kap te koop: Dorpergaarden 14, Losser
KopenLosser2-onder-1-kapwoningenDorpergaarden 14

Dorpergaarden 14

Losser-West, Losser

€ 635.000
Buurt Losser-West, LosserBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Losser-West

Deze ruime woning aan de Dorpergaarden 14 ademt rust en ruimte. Met 225 m² woonoppervlak en een perceel van 388 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning uit 1995 is gebouwd in een tijd dat er goed werd geïsoleerd. Met een vraagprijs van €635.000 zit deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Losser, maar de royale afmetingen en de staat rechtvaardigen dat.

De buurt Losser-West

Losser-West is een rustige, groene wijk waar het goed toeven is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 9,44. Een bewoner zegt: "leuke gezellige buurt, dichtbij het dorp met prima huizen." Een ander noemt de buurt "Hecht" en zegt: "Goed gaan goed met elkaar om." De buurt telt veel eengezinswoningen (92%) en vooral koopwoningen (76%). Het is een plek waar mensen voor langere tijd blijven wonen. De buurt Losser-West heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4, wat duidt op veel gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Om de hoek vind je Jumbo (op 871 meter) en Albert Heijn en Coop (beide op 996 meter). Ook voor schoolgaande kinderen is het goed toeven: KBS De Martinus en De Saller zitten op 448 meter, en basisschool De Verrekijker op 804 meter. Het centrum van Losser is op loopafstand, en de gemeente Losser biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 2.822
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte388m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtLosser-West
WijkLosser
GemeenteLosser

Locatie

Dorpergaarden 14, Losser

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

8.9
charel
10-12-2025
leuke gezellige buurt

gezellige buurt dichtbij het dorp met prima huizen.

10
Yvonne
13-09-2024
Hecht

Goed gaan goed met elkaar om

Buurt statistieken

Gegevens uit Losser-West

Inwoners7.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Losser-West

Woningvoorraad3.305
Gem. WOZ-waarde€ 344.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
De Brink 46
871m
Albert Heijn
Langenkamp 8
996m
Coop
Langenkamp 5
996m

Scholen

12 binnen 5 km

KBS De Martinus
Basisonderwijs · 277 leerlingen
448m
De Saller
Basisonderwijs · 82 leerlingen
448m
Katholieke Basisschool De Verrekijker
Basisonderwijs · 201 leerlingen
804m

Veelgestelde vragen

Over Dorpergaarden 14, Losser

Welk energielabel heeft Dorpergaarden 14?

De woning aan Dorpergaarden 14 in Losser heeft energielabel B.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €635.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €487.188. De woning is met 225 m² en een perceel van 388 m² echter royaler dan gemiddeld. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €487.250, maar dat is over alle woningtypen. Voor een twee-onder-één-kapwoning van dit formaat is de prijs marktconform, al is het aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Losser-West om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 9,44 en noemen het een 'leuke gezellige buurt' en 'hecht'. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt is dichtbij het dorp Losser, met voorzieningen op loopafstand. Het is een fijne plek voor gezinnen en mensen die op zoek zijn naar een hechte gemeenschap.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. In de buurt heeft 30% van de woningen label A, 20% label B en 40% label C. Label B is dus bovengemiddeld goed. Je kunt een relatief lage energierekening verwachten, al zijn de exacte kosten afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KBS De Martinus en De Saller zitten op 448 meter, en basisschool De Verrekijker op 804 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,3 km afstand. Het is dus een geschikte buurt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe is het openbaar vervoer in Losser-West?

Het treinstation ligt op 6,5 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Voor busverbindingen kun je het beste de actuele dienstregeling raadplegen. De buurt is meer gericht op autogebruik, maar de meeste dagelijkse voorzieningen zijn op loop- of fietsafstand.