Twee-onder-één-kap te koop: Dorpsstraat 100, Hazerswoude-Dorp

Dorpsstraat 100

Voorweg, Alphen aan den Rijn

€ 379.000
Buurt Voorweg, Hazerswoude-DorpBekijk buurt
Albert Heijn op 101m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Hazerswoude-Dorp

Deze woning uit 1925 ademt sfeer en karakter. Met 70 m² woonoppervlak en een perceel van 120 m² is het een compacte, maar fijne plek. De woning ligt in het rustige dorp Hazerswoude-Dorp, waar het nog echt landelijk wonen is. De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Alphen aan den Rijn.

Buurt Voorweg

De buurt Voorweg is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 760 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 389, wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op een steenworp afstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Hoogvliet op iets meer dan 3,5 km afstand. Voor kinderen zijn er basisscholen om de hoek: PCB Johannes Post en Openbare Basisschool De Springplank, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Groene Hart Rijnwoude op 432 meter. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Rhijn Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 5.414
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtVoorweg
WijkHazerswoude-Dorp
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Dorpsstraat 100, Hazerswoude-Dorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorweg

Inwoners760
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Oude Gemeneweg 5 7
101m
Jumbo
Da Costasingel 34-36
3551m
Hoogvliet
Willem Kloosstraat 66
3557m

Scholen

19 binnen 5 km

PCB Johannes Post
Basisonderwijs · 122 leerlingen
349m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 199 leerlingen
384m
Groene Hart Rijnwoude
Voortgezet onderwijs · 311 leerlingen
432m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 100, Hazerswoude-Dorp

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 100?

De woning aan Dorpsstraat 100 in Hazerswoude-Dorp heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €379.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €379.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Hazerswoude-Dorp. De woning heeft een woonoppervlak van 70 m² en een perceel van 120 m², met een bouwjaar van 1925. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een karakteristieke woning in een rustige, landelijke omgeving.

Hoe is de buurt Voorweg om in te wonen?

De buurt Voorweg is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag (5), wat betekent dat het er niet druk is. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals PCB Johannes Post (349 m) en Openbare Basisschool De Springplank (384 m) zijn dichtbij. Ook het voortgezet onderwijs is nabij: Groene Hart Rijnwoude op 432 m. Daarnaast zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 4,3 km afstand. Dit is goed te doen met de fiets of auto. De woning is dus niet direct aan het spoor gelegen, maar heeft wel een redelijke bereikbaarheid per openbaar vervoer.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1925 en heeft een woonoppervlak van 70 m².

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op 1,0 km afstand. Daarnaast is de omgeving landelijk, met veel groen en rust. Het is een fijne plek voor wie van de natuur houdt.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 5 supermarkten, waarvan de dichtstbijzijnde Albert Heijn op slechts 101 meter afstand ligt. Ook Jumbo, Hoogvliet, PLUS en Aldi zijn binnen 4,5 km bereikbaar. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.