Twee-onder-één-kap te koop: Dorpsweg 2, Reeuwijk

Dorpsweg 2

Reeuwijk-Dorp Kern, Bodegraven-Reeuwijk

€ 649.000
Buurt Reeuwijk-Dorp Kern, ReeuwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Dorpsweg 2, Reeuwijk

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Dorpsweg in Reeuwijk ademt de rust van het dorpse leven. Met 125 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 342 m² is er ruimte voor het hele gezin. De woning uit 1963 heeft een energielabel A+++, wat bijzonder zuinig is. De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Bodegraven-Reeuwijk.

Reeuwijk-Dorp Kern

De buurt Reeuwijk-Dorp Kern is een rustige woonkern met veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving waar je elkaar kent. De buurt Reeuwijk-Dorp Kern telt ruim 1000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op twee kilometer afstand, of bij de Jumbo en Lidl op iets meer dan twee kilometer. Basisschool De Bron zit om de hoek, op nog geen 250 meter lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gouwestad Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 5.192
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte342m²
Bouwjaar1963
BuurtReeuwijk-Dorp Kern
WijkReeuwijk-Dorp
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Dorpsweg 2, Reeuwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Reeuwijk-Dorp Kern

Inwoners1.020
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Reeuwijk-Dorp Kern

Woningvoorraad421
Gem. WOZ-waarde€ 449.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Coop
van Staverenstraat 12-20
2018m
Jumbo
Miereakker 18
2324m
Lidl
Ruigenburg 2a
2555m

Scholen

59 binnen 5 km

RK Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 152 leerlingen
226m
Basisschool De Venen
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2202m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 189 leerlingen
2220m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsweg 2, Reeuwijk

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €649.000 is marktconform. In de buurt zijn recent zeven koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €609.286. Deze woning heeft een energielabel A+++, wat de waarde positief beïnvloedt. De gemiddelde verkooptijd was 33 dagen, wat wijst op een normale markt.

Hoe is de buurt Reeuwijk-Dorp Kern om in te wonen?

Reeuwijk-Dorp Kern is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen ongeveer 1020 mensen, waarvan veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus je woont er ruim en groen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust is een groot pluspunt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt hebben alle verkochte woningen label A+++, dus dit is gebruikelijk voor nieuwere of gerenoveerde woningen in deze omgeving.