Twee-onder-één-kap te koop: Duinenburg 12, Hoofddorp

Duinenburg 12

Hoofddorp Toolenburg West, Haarlemmermeer

€ 900.000
Buurt Hoofddorp Toolenburg West, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 198m²
56% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kap in Hoofddorp

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Duinenburg 12 ademt ruimte en rust. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 412 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1999 en voorzien van energielabel B. De woning ligt in de groene wijk Toolenburg West, waar je direct de rust van het park om de hoek ervaart. Met een vraagprijs van €900.000 zit de woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Haarlemmermeer.

De buurt: Hoofddorp Toolenburg West

Toolenburg West is een ruime, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 6.500 inwoners en de meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een rustige wijk met een dorps karakter, maar toch dicht bij voorzieningen. De buurt Hoofddorp Toolenburg West heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3, wat duidt op een gevarieerde bevolking. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je Vomar, Albert Heijn en Dirk, allemaal op zo'n 800 meter. Ook scholen zijn dichtbij: OBS Twickel en ICBS De Vredeburg liggen op een paar minuten lopen. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot bibliotheek.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte412m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtHoofddorp Toolenburg West
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Duinenburg 12, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg West

Inwoners6.560
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg West

Woningvoorraad2.780
Gem. WOZ-waarde€ 454.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Vomar
Muiderbos 110
799m
Albert Heijn
Markenburg 99
803m
Dirk
Markenburg 97
803m

Scholen

57 binnen 5 km

OBS Twickel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
323m
ICBS De Vredeburg
Basisonderwijs · 378 leerlingen
437m
IJwegschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
475m

Veelgestelde vragen

Over Duinenburg 12, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Duinenburg 12?

De woning aan Duinenburg 12 in Hoofddorp heeft energielabel B.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €619.833 en ook boven de mediaan van €627.500. De woning is met 198 m² wel 56% groter dan het gemiddelde in de buurt (127 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €644.515, dus de prijs is aan de hoge kant, maar de royale oppervlakte en het perceel van 412 m² verklaren deels het verschil.

Hoe is de buurt Hoofddorp Toolenburg West om in te wonen?

Toolenburg West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken op loopafstand. Het is een veilige buurt met een laag aantal misdrijven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een redelijk zuinige woning is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 71,4% van de woningen label A, dus label B is iets minder zuinig dan gemiddeld, maar nog steeds goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS Twickel ligt op 323 meter, ICBS De Vredeburg op 437 meter en IJwegschool op 475 meter. Ook voortgezet onderwijs is bereikbaar op 0,9 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Dat is iets verder dan gemiddeld, maar met de fiets of auto goed te doen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2348, wat duidt op een stedelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?