Twee-onder-één-kap te koop: Eemnesserweg 39, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenEemnesserweg 39

Eemnesserweg 39

Omloop, Laren

€ 1.195.000
Buurt Omloop, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Laren

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Eemnesserweg ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 167 m². Het energielabel A belooft lage stookkosten, en de ligging in het groene Laren is rustig en kindvriendelijk. Met een vraagprijs van €1.195.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit in deze omgeving is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Laren.

Buurt Omloop

De woning staat in de buurt Omloop, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, op tien minuten lopen. De Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend zijn beide om de hoek. Ook de bibliotheek en een restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Laren biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 7.156
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte501m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
BuurtOmloop
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Eemnesserweg 39, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Omloop

Inwoners1.065
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
853m
Albert Heijn
Zevenend 2
1059m
Boni
Torenzicht 80
1174m

Scholen

41 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
871m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
880m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1014m

Veelgestelde vragen

Over Eemnesserweg 39, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Eemnesserweg 39?

De woning aan Eemnesserweg 39 in Laren (Nh) heeft energielabel A.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij een twee-onder-één-kapwoning van 167 m² met energielabel A in Laren. De woning heeft een groot perceel van 501 m² en een bouwjaar van 1955. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Laren, een dorp in het Gooi. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1955, met een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 501 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is. De woning heeft een tuin en is geschikt voor een gezin.