Twee-onder-één-kap te koop: Endepoelstraat 10, Didam
KopenMontferland2-onder-1-kapwoningenEndepoelstraat 10

Endepoelstraat 10

Didam-Zuid, Montferland

€ 549.000
Buurt Didam-Zuid, DidamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 515m²
515m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Endepoelstraat in Didam ademt de sfeer van de jaren zestig, met een royale oppervlakte van 515 m². Het energielabel F geeft aan dat er werk aan de winkel is, maar de woning biedt volop potentie voor wie van een project houdt. Met een vraagprijs van €549.000 is dit een marktconforme optie vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Montferland.

Didam-Zuid: een rustige, groene buurt

De woning ligt in buurt Didam-Zuid, een wijk die door bewoners wordt gewaardeerd om de rust. Een bewoner zegt: "Het is hier prettig wonen." Een ander noemt het een "Fijn rustig hofje dicht bij het centrum." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,25. De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, wat bijdraagt aan de gemoedelijke sfeer.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Nettorama, dat om de hoek zit. Ook PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals IKC De Expeditie of De Toorts, beide op tien minuten lopen. Het treinstation is twee straten verder. De gemeente Montferland biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters Franssen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 1.066
Woonoppervlakte515m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1960
EnergielabelF
BuurtDidam-Zuid
WijkDidam
GemeenteMontferland

Locatie

Endepoelstraat 10, Didam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.7
F. Peters
06-05-2026
goed wonen

alleen het wordt te druk in de straat, 4200 auto,s per etmaal , dus Fijnstof. verder is het hier zeer prettig wonen , alleen vroeger was het gezelliger , toen woonde er alleen Didamers van Diemse komaf, nu stof PLAVIE er iedereen in , ook mensen wie feitelijk niet te plaatsen zijn

5.5
Van dulmen
11-10-2025
Rust

Het is hier prettig wonen.

9.0
Milly
26-08-2024
Fijn hofje

Fijn rustig hofje dicht bij het centrum

Buurt statistieken

Gegevens uit Didam-Zuid

Inwoners5.165
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Nettorama
Spoorstraat 15
576m
PLUS
Hoofdstraat 13
875m
Albert Heijn
Leliestraat 47
1170m

Scholen

21 binnen 5 km

Liemers College, locatie Didam
Voortgezet onderwijs · 434 leerlingen
497m
Symbion
Voortgezet onderwijs · 185 leerlingen
633m
IKC De Expeditie
Basisonderwijs · 311 leerlingen
1079m

Veelgestelde vragen

Over Endepoelstraat 10, Didam

Welk energielabel heeft Endepoelstraat 10?

De woning aan Endepoelstraat 10 in Didam heeft energielabel F.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 515 m² in Didam. Het energielabel F kan wel invloed hebben op de uiteindelijke prijs, omdat kopers rekening moeten houden met isolatiekosten.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?