Twee-onder-één-kap te koop: Europaweg 88B, Nieuw-Schoonebeek
KopenEmmen2-onder-1-kapwoningenEuropaweg 88B

Europaweg 88B

Westelijk Nieuw-Schoonebeek, Emmen

€ 369.500
Buurt Westelijk Nieuw-Schoonebeek, Nieuw-SchoonebeekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 603m²
603m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuw-Schoonebeek

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2004 staat op een groot perceel van 1217 m², midden in het groene landschap van Nieuw-Schoonebeek. Met 603 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Emmen.

Westelijk Nieuw-Schoonebeek

De buurt Westelijk Nieuw-Schoonebeek is een rustige, landelijke wijk met 205 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: 35% van de huishoudens heeft kinderen, en 93% van de woningen is een eengezinswoning. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, groene omgeving.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op drie kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Sint Gerardus Majella School, is om de hoek (tien minuten lopen). Ook kinderdagverblijven zijn op loopafstand. De gemeente Emmen biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 5,3 km en een treinstation op 13 km. Het is een plek waar je de auto nodig hebt, maar de rust is er onbetaalbaar.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Pat Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 613
Woonoppervlakte603m²
Perceeloppervlakte1217m²
Bouwjaar2004
EnergielabelC
BuurtWestelijk Nieuw-Schoonebeek
WijkNieuw-Schoonebeek
GemeenteEmmen

Locatie

Europaweg 88B, Nieuw-Schoonebeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Westelijk Nieuw-Schoonebeek

Inwoners205
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Veltmanlaan 7-9
2958m
PLUS
Europaweg 131-14
6581m
PLUS
Havenstraat 22
7712m

Scholen

2 binnen 5 km

Sint Gerardus Majella School
Basisonderwijs · 70 leerlingen
986m
St.Franciscus
Basisonderwijs · 87 leerlingen
2888m

Veelgestelde vragen

Over Europaweg 88B, Nieuw-Schoonebeek

Welk energielabel heeft Europaweg 88B?

De woning aan Europaweg 88B in Nieuw-Schoonebeek heeft energielabel C.

Is de prijs van €369.500 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2004 met een groot perceel in Nieuw-Schoonebeek. De woning heeft 603 m² woonoppervlak en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Westelijk Nieuw-Schoonebeek om in te wonen?

Westelijk Nieuw-Schoonebeek is een rustige, landelijke buurt met 205 inwoners. Het is een gezinsbuurt: 35% van de huishoudens heeft kinderen en 93% van de woningen is een eengezinswoning. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 3 km afstand. De basisschool Sint Gerardus Majella School is op 1 km (tien minuten lopen). Ook kinderdagverblijven zijn op loopafstand. Voor een huisarts of treinstation moet je verder reizen: huisarts op 5,3 km, treinstation op 13 km.