Twee-onder-één-kap te koop: Fam. Levitusstraat 1, Muntendam
KopenMidden-Groningen2-onder-1-kapwoningenFam. Levitusstraat 1

Fam. Levitusstraat 1

Muntendam-west, Midden-Groningen

€ 482.500
Buurt Muntendam-west, MuntendamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
111% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Muntendam-west

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Fam. Levitusstraat ademt rust. Met 173 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1980 en voorzien van energielabel C. De woning staat in een stille buurt waar het 's avonds vroeg stil is. De vraagprijs van € 482.500 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook flink groter dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Midden-Groningen.

Muntendam-west: stil en netjes

De buurt Muntendam-west is een rustige woonwijk. Bewoners geven de buurt een 6,8 op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "Wel een nette buurt maar ze zitten nooit buiten en liggen allemaal vroeg op bed." Een ander noemt het "Niet zo gezellig" en "Heel stil haast nooit iemand buiten." Toch zijn er ook positieve geluiden: "Wel een leuke buurt." De buurt telt ruim 2.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook de Coop en Albert Heijn zijn binnen een straal van drie kilometer te vinden. OBS Menterhorn zit om de hoek, op twee straten verder. CBS de Parel is iets verder, op twaalf minuten lopen. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 482.500
Prijs per m²€ 2.789
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte363m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtMuntendam-west
WijkMuntendam
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Fam. Levitusstraat 1, Muntendam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 7 bewoners

6.9
Janny Schothorst
03-11-2025
Wel een nette buurt maar ze zitten nooit buiten en liggen allemaal vroeg op bed

Ik kan met heel veel mensen n goed opschieten

5.8
Janny
05-09-2025
Niet zo gezellig

Heel stil haast nooit iemand buiten vervelend

7.6
Janny Schothorst
03-07-2025
Wel een leuke buurt

Nou je hebt leuke mensen in de straat en ook minder leuke

6.3
Janny Schothorst
01-02-2025
Nou het word steeds minder gezellig iedereen is op zichzelf

Ik vind het niet meer zo gezellig als toen we hier kwamen

7.3
Janny Schothorst
02-09-2024
Normale buurt

We wonen hier 45 jaar met plezier alleen de nieuwe mensen moeten wat gemoedelijker zijn

6.8
Janny Schothorst
24-07-2024
Ja wel goed maar niet meer zo gezellig als jaren geleden

Mijn ervari g is dat ik vind gezellig heid staat op de eerste plaats maar dat is er niet meer ik zit altyd buiten maar de mensen in de straat zijn allemaal op zichzelf je ziet haast geen kinderen buiten vind ik jammer ik ben altyd om het huis bezig om het onkruid weg te halen maar de jonge mensen laten alles maar groeien jammer dat maakt de buurt er niet mooier op ik zit namelijk de hele dagen thuis omdat ik ziek ben afgekeurd maar hou het wel netjes rondom het huis

Buurt statistieken

Gegevens uit Muntendam-west

Inwoners2.525
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Muntendam-west

Woningvoorraad1.128
Gem. WOZ-waarde€ 224.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Kerkstraat 55
1034m
Coop
Spoorstraat 21
2989m
Albert Heijn
Beneden Oosterdiep 165
2998m

Scholen

19 binnen 5 km

OBS Menterhorn
Basisonderwijs · 164 leerlingen
264m
CBS de Parel
Basisonderwijs · 120 leerlingen
1109m
Openbare Basisschool De Braskörf
Basisonderwijs · 331 leerlingen
2266m

Veelgestelde vragen

Over Fam. Levitusstraat 1, Muntendam

Welk energielabel heeft Fam. Levitusstraat 1?

De woning aan Fam. Levitusstraat 1 in Muntendam heeft energielabel C.

Is € 482.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 482.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 340.375) en ver boven de gemiddelde vraagprijs van € 225.000. Maar deze woning is met 173 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 82 m². De prijs per m² is ongeveer € 2.789, wat vergelijkbaar is met het buurtgemiddelde van € 2.769. Het is dus een forse woning voor een forse prijs.

Hoe rustig is het in Muntendam-west?

Uit buurtreviews blijkt dat het er erg stil is. Bewoners geven aan dat er 's avonds vroeg niemand meer buiten is en dat het haast nooit druk is. De stedelijkheidsgraad is 4 (weinig stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 559 adressen per km². Het is dus een echte rustige woonwijk.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS Menterhorn ligt op 264 meter, dus om de hoek. CBS de Parel is op 1,1 km, ongeveer twaalf minuten lopen. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1980. In de buurt hebben alle koopwoningen label B of C. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 1 km, dus tien minuten lopen. Andere supermarkten zoals Coop, Albert Heijn, Aldi en Lidl zijn op 3 km of iets verder. Er is ook een restaurant op 0,9 km.

Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen