Twee-onder-één-kap te koop: Flevo 98, Drachten
Verkocht onder voorbehoud

Flevo 98

De Drait noordwest, Smallingerland

€ 535.000
Buurt De Drait noordwest, DrachtenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Drachten

Deze woning aan de Flevo 98 in Drachten is een echte gezinswoning. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 445 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Smallingerland.

De buurt: De Drait noordwest

De Drait noordwest is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde wijk: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich. De buurt De Drait noordwest heeft een lage misdaadcijfer en veel groen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide om de hoek. De kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool De Voorde of de Openbare basisschool De Meander, allebei op loopafstand. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, maar het voortgezet onderwijs is binnen twee kilometer. De gemeente Smallingerland biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Koopmans op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 2.831
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte445m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtDe Drait noordwest
WijkDe Drait
GemeenteSmallingerland

Locatie

Flevo 98, Drachten

Buurt statistieken

Gegevens uit De Drait noordwest

Inwoners1.050
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Drait noordwest

Woningvoorraad393
Gem. WOZ-waarde€ 306.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Eems 30
345m
Lidl
Eems 28
345m
Ekoplaza
Moleneind - Zuidzijde 57-59
1294m

Scholen

40 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Voorde
Basisonderwijs · 393 leerlingen
299m
Openbare basisschool De Meander
Basisonderwijs · 212 leerlingen
299m
Montessorischool De Plotter
Basisonderwijs · 134 leerlingen
375m

Veelgestelde vragen

Over Flevo 98, Drachten

Welk energielabel heeft Flevo 98?

De woning aan Flevo 98 in Drachten heeft energielabel B.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €390.125 in de buurt. Maar deze woning is met 189 m² ook groter dan veel andere woningen. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking. Het energielabel B is gunstig.

Hoe is de buurt De Drait noordwest om in te wonen?

De Drait noordwest is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het aantal misdrijven is laag. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Welke scholen zitten er in de buurt?