Twee-onder-één-kap te koop: Frans van Mierislaan 10, Huis Ter Heide (Ut)
18 uur geleden ontdekt
KopenZeist2-onder-1-kapwoningenFrans van Mierislaan 10

Frans van Mierislaan 10

Huis ter Heide-Noord, Zeist

€ 945.000
Buurt Huis ter Heide-Noord, Huis Ter Heide (Ut)Bekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 173m²
84% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
42% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Ruime twee-onder-één-kapwoning in bosrijke omgeving

Deze royale twee-onder-één-kapwoning aan de Frans van Mierislaan in Huis Ter Heide (Ut) ademt de rust van het Utrechtse landschap. Met 173 m² woonoppervlak en een perceel van 690 m² is dit een flinke woning voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoog zijn. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Zeist.

Buurt Huis ter Heide-Noord

Huis ter Heide-Noord is een rustige, groene buurt met veel oudere inwoners: 320 van de 755 inwoners zijn 65 jaar of ouder. De buurt telt 373 woningen, waarvan 61% eengezinswoningen en 52% koopwoningen. Het is een buurt waar het aandeel koopwoningen lager ligt dan in de omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. De buurt Huis ter Heide-Noord is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5) en heeft een lage omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD op twee kilometer afstand, of bij PLUS op 2,1 km. De dichtstbijzijnde basisschool is St Carolusschool op 1,8 km, gevolgd door Rehobothschool en Basisschool De Wegwijzer. Het treinstation ligt op 2,8 km. De gemeente Zeist biedt verder voorzieningen zoals een park op 500 meter en een restaurant op 1,2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Ee Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 5.462
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte690m²
Bouwjaar1958
EnergielabelF
BuurtHuis ter Heide-Noord
WijkDen Dolder en omgeving
GemeenteZeist

Locatie

Frans van Mierislaan 10, Huis Ter Heide (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Huis ter Heide-Noord

Inwoners755
Mannen50%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Huis ter Heide-Noord

Woningvoorraad373
Gem. WOZ-waarde€ 465.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen47%

Supermarkten

20 binnen 5 km

MCD
Vrijheidsplein 2-20
2084m
PLUS
Rademakerstraat 6
2126m
Albert Heijn
Paduaweg 3
2279m

Scholen

53 binnen 5 km

St Carolusschool
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1786m
Rehobothschool voor Reformatorisch Onderwijs
Basisonderwijs · 88 leerlingen
1996m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 192 leerlingen
2190m

Veelgestelde vragen

Over Frans van Mierislaan 10, Huis Ter Heide (Ut)

Welk energielabel heeft Frans van Mierislaan 10?

De woning aan Frans van Mierislaan 10 in Huis Ter Heide (Ut) heeft energielabel F.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €465.000, maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts één verkoop. De woning is met 173 m² woonoppervlak veel groter dan het buurtgemiddelde van 94 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Wat betekent energielabel F voor de maandlasten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten zullen naar verwachting hoog zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder inzicht in het verbruik. Het is een punt om rekening mee te houden bij de totale woonlasten.