Twee-onder-één-kap te koop: Gaast 20, Huizen

Gaast 20

Bovenmaat Noord, Huizen

€ 715.000
Buurt Bovenmaat Noord, HuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kap in Bovenmaat Noord

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Gaast in Huizen ademt ruimte en rust. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 200 m² is het een flinke gezinswoning, gebouwd in 1986. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €715.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Huizen, maar de woning is ook bovengemiddeld groot.

De buurt: Bovenmaat Noord

Bovenmaat Noord is een rustige, groene buurt in Huizen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,25 en zegt: "Mooie huizen en heel dicht bij natuur." De buurt telt zo'n 3.390 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een typische buurt Bovenmaat Noord met veel eengezinswoningen en koopwoningen.

Het dagelijks leven

In de ochtend loop je in tien minuten naar basisschool Openbare Basisschool Kamperfoelie, die om de hoek ligt. Ook kinderdagverblijf en andere scholen zijn op loopafstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij PLUS of Albert Heijn, beide op een kwartier lopen. Het park of plantsoen is letterlijk naast de deur. De gemeente Huizen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Straaten ERA Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 4.017
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1986
EnergielabelC
BuurtBovenmaat Noord
WijkBovenmaten
GemeenteHuizen

Locatie

Gaast 20, Huizen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Lieve
14-10-2023
Mooie huizen en heel dicht bij natuur.

Ik vind het een mooie buurt. De flat vind ik minder mooi. Veel natuur. Mooie huizen. Vriendelijke mensen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenmaat Noord

Inwoners3.390
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Bovenmaat Noord

Woningvoorraad1.478
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
1083m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
1102m
Boni
Holleblok 22
1292m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kamperfoelie
Basisonderwijs · 187 leerlingen
627m
De Wijngaard
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
649m
De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
715m

Veelgestelde vragen

Over Gaast 20, Huizen

Welk energielabel heeft Gaast 20?

De woning aan Gaast 20 in Huizen heeft energielabel C.

Is €715.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €715.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€544.167) en ook boven de mediaan (€525.000). De woning is echter met 178 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 106 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.017, terwijl het buurtgemiddelde €5.281 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig per vierkante meter, maar het totale bedrag is hoog.

Hoe is de buurt Bovenmaat Noord om in te wonen?