Twee-onder-één-kap te koop: Govert Flinckstraat 17, Waalwijk
KopenWaalwijk2-onder-1-kapwoningenGovert Flinckstraat 17

Govert Flinckstraat 17

Meerdijk, Waalwijk

€ 650.000
Buurt Meerdijk, WaalwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige Waalwijkse buurt

Deze woning uit 1994 staat in Meerdijk, een buurt waar het lekker wonen is. Met 168 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 311 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €644.167 in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Waalwijk.

Meerdijk: een groene, rustige buurt

Meerdijk is een buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt oogt verzorgd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De buurt Meerdijk heeft een park of plantsoen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 787 meter. Ook PLUS en Jumbo zijn binnen een kwartier fietsen te vinden. Basisschool Meerdijk zit twee straten verder, op 92 meter, en Juliana v Stolbergschool is tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Walewyc-mavo, op ruim een kwartier lopen. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carré De Wit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.869
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte311m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtMeerdijk
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

Govert Flinckstraat 17, Waalwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Meerdijk

Inwoners2.890
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Meerdijk

Woningvoorraad1.234
Gem. WOZ-waarde€ 563.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen16%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Bloemenoordplein 50
787m
PLUS
Reigerbosweg 2
1508m
Jumbo
Grotestraat 358
1776m

Scholen

25 binnen 5 km

RK Basisschool Meerdijk
Basisonderwijs · 186 leerlingen
92m
SBO Het Zilverlicht
Speciaal onderwijs · 145 leerlingen
265m
Juliana v Stolbergschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
610m

Veelgestelde vragen

Over Govert Flinckstraat 17, Waalwijk

Welk energielabel heeft Govert Flinckstraat 17?

De woning aan Govert Flinckstraat 17 in Waalwijk heeft energielabel A.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €644.167 in de buurt, maar de woning is met 168 m² ook ruimer dan het gemiddelde van 163 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €3.869, terwijl het buurtgemiddelde €3.466 is. Gezien het energielabel A en het ruime perceel is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Meerdijk om in te wonen?

Meerdijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (84%) en de buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen. Er is een park op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, dus dit is een gunstig label. Het bouwjaar 1994 en het label A wijzen op goede isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. RK Basisschool Meerdijk zit op 92 meter, SBO Het Zilverlicht op 265 meter en Juliana v Stolbergschool op 610 meter. Voor voortgezet onderwijs is Walewyc-mavo op 1,2 km afstand. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 14,1 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus of de auto. De buurt is wel goed bereikbaar via de weg.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een twee-onder-één-kapwoning uit 1994 met een woonoppervlak van 168 m² en een perceel van 311 m². Het is een ruime eengezinswoning met een eigen tuin. Het energielabel A en het bouwjaar zorgen voor een moderne, zuinige woning.