Twee-onder-één-kap te koop: Graaf van Aremberglaan 23, Heemskerk
KopenHeemskerk2-onder-1-kapwoningenGraaf van Aremberglaan 23

Graaf van Aremberglaan 23

Villabuurt, Heemskerk

€ 735.000
Buurt Villabuurt, HeemskerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 279m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Villabuurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Graaf van Aremberglaan ademt de sfeer van een groene, rustige buurt. Met 180 m² woonoppervlak en een perceel van 341 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1967 is solide gebouwd en vraagt om een nieuwe eigenaar die er zijn eigen stempel op wil drukken. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Heemskerk, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Heemskerk.

De Villabuurt: groen en rustig

De buurt Villabuurt is een stille, groene wijk met veel oudere bewoners: 110 van de 300 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Het is een buurt waar rust en privacy voorop staan, met veel koopwoningen (95%) en vrijwel alleen eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (7 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 2340, wat duidt op een stedelijke omgeving maar met een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (279 m) of de Dekamarkt (328 m). Voor de kinderen is Kindcentrum Eigenwijze (284 m) een paar minuten lopen, en ook Kindcentrum het Rinket (470 m) en Kindcentrum St. Leonardus (486 m) zijn dichtbij. De gemeente Heemskerk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een huisartsenpraktijk (0,3 km) tot een park of plantsoen (0,4 km).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Teer Makelaars Heemskerk B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 4.083
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte341m²
Bouwjaar1967
BuurtVillabuurt
WijkKerkbeek
GemeenteHeemskerk

Locatie

Graaf van Aremberglaan 23, Heemskerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Villabuurt

Inwoners300
Mannen50%
Vrouwen52%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkweg 85
279m
Dekamarkt
Kerkweg 43
328m
Vomar
Maerten Van Heemskerckstraat 1-11
503m

Scholen

45 binnen 5 km

Kindcentrum Eigenwijze
Basisonderwijs · 108 leerlingen
284m
Prof. van Gilseschool Heemskerk
Speciaal onderwijs · 44 leerlingen
307m
Kindcentrum het Rinket
Basisonderwijs · 205 leerlingen
470m

Veelgestelde vragen

Over Graaf van Aremberglaan 23, Heemskerk

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 180 m² in de Villabuurt. De woning heeft een ruim perceel van 341 m² en ligt in een rustige, groene buurt met veel koopwoningen. Vergelijkbare woningen in Heemskerk worden vaak rond dit bedrag aangeboden, al hangt de uiteindelijke verkoopprijs af van de staat van de woning en de interesse van kopers.

Hoe is de buurt Villabuurt om in te wonen?

De Villabuurt is een stille, groene wijk met veel oudere bewoners en weinig doorstroming. Het is er veilig (7 misdrijven per jaar) en er wonen vooral gezinnen en senioren. De omgevingsadressendichtheid is 2340, wat betekent dat het stedelijk is maar niet druk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Eigenwijze ligt op 284 meter, Kindcentrum het Rinket op 470 meter en Kindcentrum St. Leonardus op 486 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Heemskerk, op 1,5 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3 km afstand. Dat is ongeveer 7 minuten met de auto of 15 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar Amsterdam, Haarlem en andere steden reizen.

Wat is de energielabel van deze woning?

Een ouder label kan wijzen op hogere stookkosten.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 400 meter afstand ligt een park of plantsoen. De Villabuurt zelf is ook groen met veel bomen en tuinen. Het is een rustige wijk waar je goed kunt wandelen of fietsen.

Teer Makelaars Heemskerk B.V.