Twee-onder-één-kap te koop: Graspieper 17, Lemmer

Graspieper 17

Lemmer-Frieslandpark, De Fryske Marren

€ 515.100
Buurt Lemmer-Frieslandpark, LemmerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lemmer-Frieslandpark

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Graspieper 17 staat in een rustige, groene buurt in Lemmer. Met 119 m² woonoppervlak en een perceel van 380 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1995 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €515.100 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in De Fryske Marren.

Buurt Lemmer-Frieslandpark

De buurt Lemmer-Frieslandpark is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 1.360 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een buurt met veel koopwoningen (85%) en eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

Op loopafstand (ruim een kilometer) vind je supermarkt Poiesz voor dagelijkse boodschappen. Ook Aldi, Lidl en Jumbo zijn binnen twee kilometer bereikbaar. Basisschool Tweespan ligt op ongeveer een kilometer afstand, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Caleido of het Zuyderzee Lyceum, beide op fietsafstand. De gemeente De Fryske Marren biedt een ruim aanbod aan voorzieningen in de regio.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dijkman Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 515.100
Prijs per m²€ 4.329
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte380m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtLemmer-Frieslandpark
WijkLemmer
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Graspieper 17, Lemmer

Buurt statistieken

Gegevens uit Lemmer-Frieslandpark

Inwoners1.360
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Poiesz
Verlaet 2
1086m
Aldi
Stationsweg 6
1886m
Lidl
Tramweg 16
1918m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool Tweespan
Basisonderwijs · 129 leerlingen
1072m
Caleido
Voortgezet onderwijs · 62 leerlingen
1634m
IKC Sint Jozef (daltononderwijs)
Basisonderwijs · 198 leerlingen
1713m

Veelgestelde vragen

Over Graspieper 17, Lemmer

Welk energielabel heeft Graspieper 17?

De woning aan Graspieper 17 in Lemmer heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €515.100 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €515.100 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1995 met energielabel B in Lemmer. De woning heeft een perceel van 380 m² en een woonoppervlak van 119 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Lemmer-Frieslandpark?

Het treinstation ligt op 25,1 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De dichtstbijzijnde bushalte is op loopafstand. De snelweg A6 is binnen enkele minuten te bereiken.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen in de omgeving. Binnen 1,5 km vind je een grote supermarkt (Poiesz) en op 1,2 km afstand een basisschool. Ook zijn er meerdere supermarkten en scholen binnen 2 km. Het centrum van Lemmer met restaurants en winkels is op loopafstand.