Twee-onder-één-kap te koop: Groenekanseweg 66, De Bilt
KopenDe Bilt2-onder-1-kapwoningenGroenekanseweg 66

Groenekanseweg 66

De Bilt Oost, De Bilt

€ 1.200.000
Buurt De Bilt Oost, De BiltBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 197m²
198% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in De Bilt

Deze karakteristieke woning uit 1922 ademt sfeer en ruimte. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van 443 m² is het een flinke gezinswoning. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere twee onder een kapwoningen in De Bilt, dan zie je dat dit een uitzonderlijk groot exemplaar is.

De Bilt Oost: een groene, rustige buurt

De woning staat in De Bilt Oost, een buurt met veel groen en een dorpse sfeer. De buurt telt ruim 4.300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Het is een gewilde plek voor wie rust zoekt, maar toch dicht bij de stad wil zitten. Meer over de buurt lees je op de pagina over De Bilt Oost.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of Dirk (ook op loopafstand). Basisschool De Rietakker is naast de deur, en ook De Regenboog en Wereldwijs zijn op loopafstand. Het station is op 3,7 km, dus voor de trein ben je even onderweg. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van voorzieningen en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BURGERSDIJK MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 6.091
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte443m²
Bouwjaar1922
EnergielabelD
BuurtDe Bilt Oost
WijkDe Bilt Oost
GemeenteDe Bilt

Locatie

Groenekanseweg 66, De Bilt

Buurt statistieken

Gegevens uit De Bilt Oost

Inwoners4.350
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Bilt Oost

Woningvoorraad2.192
Gem. WOZ-waarde€ 411.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Ekoplaza
Hessenweg 135
556m
Albert Heijn
Herenweg 8
609m
Dirk
Hessenweg 88
645m

Scholen

78 binnen 5 km

Basisschool De Rietakker
Basisonderwijs · 216 leerlingen
219m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 206 leerlingen
474m
Wereldwijs, algemeen christelijke basisschool
Basisonderwijs · 226 leerlingen
806m

Veelgestelde vragen

Over Groenekanseweg 66, De Bilt

Welk energielabel heeft Groenekanseweg 66?

De woning aan Groenekanseweg 66 in De Bilt heeft energielabel D.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€481.615), maar deze woning is met 197 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 66 m². De prijs per m² komt uit op circa €6.091, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.514 per m² is. Het is een uniek object in de straat, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze locatie.

Hoe is de buurt De Bilt Oost om in te wonen?

De Bilt Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een dorpse sfeer. Voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven is met 181 per jaar relatief laag voor een buurt van deze omvang.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1922. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Het is goed om te weten dat je met isolatie nog winst kunt boeken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Rietakker is op 219 meter, Basisschool De Regenboog op 474 meter, en Wereldwijs op 806 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar De Bilt of Utrecht, op 3,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,7 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt De Bilt Oost stonden woningen gemiddeld 71 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale looptijd. Voor deze specifieke woning is geen verkooptijd bekend, omdat hij nu pas te koop staat.