Twee-onder-één-kap te koop: Heerenhoogweg 40, Wijckel
Onder bod

Heerenhoogweg 40

Wijckel, De Fryske Marren

€ 825.000
Buurt Wijckel, WijckelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 417m²
417m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een enorm perceel

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Heerenhoogweg 40 in Wijckel is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 417 m² en een perceel van maar liefst 5000 m² heb je alle ruimte. Het energielabel A is een fijne bijkomstigheid. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Fryske Marren.

Wijckel: rustig en groen

Wijckel is een klein dorp in de gemeente De Fryske Marren, met zo'n 640 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Lees meer over gemeente De Fryske Marren.

Het dagelijks leven in Wijckel

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,6 km afstand, of bij de Lidl op 3,2 km. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool de Klinkert op 1,6 km of naar de Christelijke Basisschool de Bolster op 2,4 km. Het treinstation ligt op 17,5 km, dus je bent vooral op de auto aangewezen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huisman Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 1.978
Woonoppervlakte417m²
Perceeloppervlakte5000m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
BuurtWijckel
WijkWijckel
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Heerenhoogweg 40, Wijckel

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijckel

Inwoners640
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Bogermanstraat 32
2594m
Lidl
Wilhelminastraat 47
3189m
SPAR
Op 'e Romte 15
6291m

Scholen

6 binnen 5 km

Chr Basisschool de Klinkert
Basisonderwijs · 46 leerlingen
1608m
Christelijke Basisschool de Bolster
Basisonderwijs · 267 leerlingen
2425m
Daltonschool 't Hazzeleger
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2560m

Veelgestelde vragen

Over Heerenhoogweg 40, Wijckel

Welk energielabel heeft Heerenhoogweg 40?

De woning aan Heerenhoogweg 40 in Wijckel heeft energielabel A.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte van 417 m² en het perceel van 5000 m² is het een marktconforme prijs. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Wijckel om in te wonen?

Wijckel is een rustig dorp met veel groen en een gemengde bevolking. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het is er veilig: in de buurt zijn slechts 6 misdrijven geregistreerd. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 17,5 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.