Twee-onder-één-kap te koop: Julianaplein 15, Bladel
KopenBladel2-onder-1-kapwoningenJulianaplein 15

Julianaplein 15

Bladel Hofstad, Bladel

€ 827.500
Buurt Bladel Hofstad, BladelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Bladel

Deze hoekwoning aan het Julianaplein ademt de sfeer van een ruime, klassieke gezinswoning. Met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 659 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1953. De vraagprijs van €827.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de populariteit van twee onder een kapwoningen in Bladel.

Bladel Hofstad: een actieve, sociale buurt

De woning staat in de buurt Bladel Hofstad, een wijk waar bewoners elkaar kennen en er samen wat van maken. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,44. Een bewoner zegt: "Fijne behulpzame en gezellige buurt! Vaak worden er leuke dingen georganiseerd zoals een buurtfeest of burendag." Een ander noemt het een "goede buurt" met leuke buurtfeesten en evenementen voor jongeren. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Florent, dat naast de deur ligt, of naar basisschool De Toermalijn, twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is Pius X-College op tien minuten lopen. De gemeente Bladel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Revast Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 827.500
Prijs per m²€ 5.339
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte659m²
Bouwjaar1953
EnergielabelC
BuurtBladel Hofstad
WijkBladel
GemeenteBladel

Locatie

Julianaplein 15, Bladel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Frederique
31-12-2025
Fijne behulpzame en gezellige buurt!

Vaak worden er leuke dingen georganiseerd zoals een buurtfeest of burendag. Er wonen heel veel hele leuke mensen in de buurt en je kan altijd overal aankloppen

8.5
Lisa hemmen
25-06-2024
Goede buurt

De buurtfeesten zijn leuk! En de uitjes en georganiseerde evenementen met de jongeren zijn ook altijd leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Bladel Hofstad

Inwoners2.035
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Sniederslaan 53
356m
Jumbo
Gindrapassage 18
612m
Jumbo
Markt 26
2173m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Florent
Basisonderwijs · 132 leerlingen
198m
RK Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 263 leerlingen
395m
Openbare Basisschool De Sleutelaar
Basisonderwijs · 95 leerlingen
427m

Veelgestelde vragen

Over Julianaplein 15, Bladel

Welk energielabel heeft Julianaplein 15?

De woning aan Julianaplein 15 in Bladel heeft energielabel C.

Is €827.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €827.500 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1953 in Bladel. De woning heeft met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 659 m² royale afmetingen, wat de prijs deels verklaart. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie of de prijs marktconform is.