Twee-onder-één-kap te koop: Kerkweg 126F, Ridderkerk

Kerkweg 126F

Oost, Ridderkerk

€ 865.000
Buurt Oost, RidderkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
Boon's Markt op 307m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Ridderkerk

Deze ruime woning uit 2006 ademt rust en ruimte. Met 242 m² woonoppervlak en een perceel van 216 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €865.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Ridderkerk.

Buurt Oost: behulpzaam en gevarieerd

De buurt Oost in Ridderkerk wordt door bewoners gewaardeerd. Op basis van twee beoordelingen: een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is goed, de mensen zijn erg behulpzaam." Een ander noemt de buurt "gevarieerd" met meerdere scholen en het centrum op loopafstand. De buurt telt zo'n 6150 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Lees meer over buurt Oost.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Boon's Markt, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo twee straten verder, en Albert Heijn op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar Openbare Basisschool De Piramide (vijf minuten lopen) of Christelijke Basisschool De Wingerd (om de hoek). Ook de Rehobothschool is dichtbij. Het centrum van Ridderkerk is makkelijk bereikbaar. Ontdek wat de gemeente Ridderkerk te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamper & Van Vliet Woningmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 865.000
Prijs per m²€ 3.574
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA++
BuurtOost
WijkOost
GemeenteRidderkerk

Locatie

Kerkweg 126F, Ridderkerk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.4
Yvonne
09-08-2025
Behulpzaam

Mijn ervaring met de buurt is goed de mensen in de buurt zijn erg behulpzaam mensen vinden het niet erg om elkaar te helpen ook worden de oudere mensen geholpen in de buurt oa met de kliko aan de straat zetten en weer ophalen of een boodschapje voor ze doen ook is het veilig om in deze buurt te wonen de groenvoorziening zou wel iets beter kunnen met wat meer kleur maar word wel bijgehouden tegen over de buurt staat een basisschool en je kan de buurt erg goed bereiken ook zijn de winkels makkelijk te bereiken lopend of op de fiets i, woon hier ruim 25 jaar met heel veel plezier

7.1
R F
22-12-2024
Gevarieerd

De ervaring met de buurt is heel gevarieerd Meerdere scholen in de buurt waardoor het heel toegankelijk is voor jonge gezinnen Centrum op loopafstand

Buurt statistieken

Gegevens uit Oost

Inwoners6.150
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Boon's Markt
de Genestetstraat 36-38
307m
Jumbo
Ridderhof 72
655m
Albert Heijn
Ridderhof 25
729m

Scholen

75 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 476 leerlingen
441m
Christelijke Basisschool De Wingerd
Basisonderwijs · 306 leerlingen
511m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 404 leerlingen
585m

Veelgestelde vragen

Over Kerkweg 126F, Ridderkerk

Welk energielabel heeft Kerkweg 126F?