Twee-onder-één-kap te koop: Kerkweg 235, Ridderkerk
Verkocht onder voorbehoud

Kerkweg 235

Oost, Ridderkerk

€ 538.800
Buurt Oost, RidderkerkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Boon's Markt op 497m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Ridderkerk-Oost

Deze woning uit 1935 heeft een authentieke uitstraling en een flink perceel van 282 m². Met 114 m² woonoppervlak biedt het een fijne basis, al is het energielabel D. De vraagprijs van €538.800 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Ridderkerk van dit formaat en bouwjaar.

Buurt Oost: behulpzaam en gevarieerd

De buurt Oost in Ridderkerk krijgt van bewoners een 8,26. Op basis van twee beoordelingen: een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is goed, de mensen zijn erg behulpzaam." Een ander noemt de buurt "gevarieerd" met meerdere scholen en het centrum op loopafstand. De buurt telt zo'n 6150 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen dichtbij. Lees meer over buurt Oost.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Boon's Markt, om de hoek. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool De Piramide of Christelijke Basisschool De Wingerd, beide twee straten verder. De gemeente Ridderkerk biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 538.800
Prijs per m²€ 4.726
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte282m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtOost
WijkOost
GemeenteRidderkerk

Locatie

Kerkweg 235, Ridderkerk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.4
Yvonne
09-08-2025
Behulpzaam

Mijn ervaring met de buurt is goed de mensen in de buurt zijn erg behulpzaam mensen vinden het niet erg om elkaar te helpen ook worden de oudere mensen geholpen in de buurt oa met de kliko aan de straat zetten en weer ophalen of een boodschapje voor ze doen ook is het veilig om in deze buurt te wonen de groenvoorziening zou wel iets beter kunnen met wat meer kleur maar word wel bijgehouden tegen over de buurt staat een basisschool en je kan de buurt erg goed bereiken ook zijn de winkels makkelijk te bereiken lopend of op de fiets i, woon hier ruim 25 jaar met heel veel plezier

7.1
R F
22-12-2024
Gevarieerd

De ervaring met de buurt is heel gevarieerd Meerdere scholen in de buurt waardoor het heel toegankelijk is voor jonge gezinnen Centrum op loopafstand

Buurt statistieken

Gegevens uit Oost

Inwoners6.150
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Boon's Markt
de Genestetstraat 36-38
497m
Jumbo
Ridderhof 72
982m
Albert Heijn
Ridderhof 25
1048m

Scholen

75 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 476 leerlingen
669m
Christelijke Basisschool De Wingerd
Basisonderwijs · 306 leerlingen
684m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 404 leerlingen
910m

Veelgestelde vragen

Over Kerkweg 235, Ridderkerk

Welk energielabel heeft Kerkweg 235?