Twee-onder-één-kap te koop: Koningin Emmastraat 13, Gorinchem
Verkocht onder voorbehoud
KopenGorinchem2-onder-1-kapwoningenKoningin Emmastraat 13

Koningin Emmastraat 13

Haarwijk West, Gorinchem

€ 538.000
Buurt Haarwijk West, GorinchemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Lidl op 359m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Haarwijk West

Deze woning uit 1934 heeft een authentieke uitstraling en een flinke oppervlakte van 151 m². Het energielabel G betekent dat je rekening moet houden met hoge stookkosten. De vraagprijs van €538.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Gorinchem.

Haarwijk West: een gemengde buurt met aandachtspunten

Haarwijk West is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt Haarwijk West telt ruim 3800 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Smerig. Veel zwerfvuil iedere dag weer bij de ondergrondse." Het is dus goed om te weten dat de buurt kampt met zwerfafval.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of Jumbo (vijf minuten lopen). Scholen zijn er ook dichtbij: basisschool Samen Onderweg op loopafstand en voortgezet onderwijs zoals Uilenhof en Windroos op nog geen vijf minuten lopen. De gemeente Gorinchem biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Arendonk Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 538.000
Prijs per m²€ 3.563
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte241m²
Bouwjaar1934
EnergielabelG
BuurtHaarwijk West
Wijkhaarwijk
GemeenteGorinchem

Locatie

Koningin Emmastraat 13, Gorinchem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Zegert ,van Eijk
02-07-2025
Smerig.

Veel zwerfvuil iedere dag weer bij de ondergrondse. Ik meld het bij regelmaat. Haarwijk is vaak een bende door zwerfvuil.

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarwijk West

Inwoners3.825
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Kon. Wilhelminalaan 73
359m
Albert Heijn
Piazza Center 74
415m
Jumbo
Piazza Center 22-30
482m

Scholen

42 binnen 5 km

Uilenhof
Voortgezet onderwijs · 406 leerlingen
209m
Windroos
Voortgezet onderwijs · 267 leerlingen
256m
De Cirkel Christelijk Onderwijs ZML
Speciaal onderwijs · 68 leerlingen
539m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Emmastraat 13, Gorinchem

Welk energielabel heeft Koningin Emmastraat 13?

De woning aan Koningin Emmastraat 13 in Gorinchem heeft energielabel G.

Is €538.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €538.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1934 met energielabel G. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is aan te raden om te investeren in isolatie en dubbel glas om het energieverbruik te verlagen.