Twee-onder-één-kap te koop: Kromgouw 96, Almere

Kromgouw 96

Kromgouw en Overgouw, Almere

€ 790.000
Buurt Kromgouw en Overgouw, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een groene, rustige buurt

Deze woning aan de Kromgouw voelt als een vakantiepark, met Zweedse huisjes-achtige uitstraling en een fijne, rustige sfeer. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 251 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Almere.

De buurt Kromgouw en Overgouw

De buurt Kromgouw en Overgouw telt 530 inwoners, waarvan veel 65-plussers. Een bewoner zegt: "Ik woon nu zo'n 7 jaar in deze buurt, waar ik specifiek woon zijn er veel oudere mensen. Ze maken graag een praatje en het is er altijd een fijne sfeer!" De buurt is rustig en groen, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (610 m). Ook een Vomar en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Flierefluiter (344 m) en Jenaplan Basisschool De Sterrenzee (479 m) zijn dichtbij. Het park of plantsoen is op 300 meter. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 790.000
Prijs per m²€ 4.180
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA
BuurtKromgouw en Overgouw
WijkDe Gouwen
GemeenteAlmere

Locatie

Kromgouw 96, Almere

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Fee
15-09-2024
Leuk

Ik woon nu zal zo’n 7 jaar lang in deze buurt, waar ik specifiek woon zijn er veel oudere mensen. Ze maken graag een praatje en het is er altijd een fijne sfeer! Het is er redelijk rustig en het ziet er leuk uit, het zijn een soort Zweedse huizen. Als je binnenrijdt lijkt het een beetje op een vakantie park. Ik hoop hier nog vele jaren te kunnen wonen (:

Buurt statistieken

Gegevens uit Kromgouw en Overgouw

Inwoners530
Mannen51%
Vrouwen47%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Markenlaan 3
610m
Albert Heijn
Meerveldplein 3
1033m
Vomar
Kruisstraat 1
1059m

Scholen

70 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Flierefluiter
Basisonderwijs · 417 leerlingen
344m
Jenaplan Basisschool De Sterrenzee
Basisonderwijs · 130 leerlingen
479m
Basisschool De Polderhof
Basisonderwijs · 197 leerlingen
505m

Veelgestelde vragen

Over Kromgouw 96, Almere

Welk energielabel heeft Kromgouw 96?

De woning aan Kromgouw 96 in Almere heeft energielabel A.

Is €790.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €790.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 189 m² met energielabel A in Almere. De woning heeft een ruim perceel en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.