Twee-onder-één-kap te koop: Lage Giessen 39, Hoornaar

Lage Giessen 39

Hoornaar-Lage-Giessen, Molenlanden

€ 1.399.000
Buurt Hoornaar-Lage-Giessen, HoornaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 364m²
364m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale nieuwbouwwoning in het groene Hoornaar

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Lage Giessen is pas opgeleverd en ademt ruimte en rust. Met 364 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 837 vierkante meter is dit een woning waar je echt kunt leven. De vraagprijs van €1.399.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Kijk ook naar andere twee onder een kapwoningen in Molenlanden voor een vergelijking.

De buurt Hoornaar-Lage-Giessen

De buurt Hoornaar-Lage-Giessen is een kleine, rustige gemeenschap met 120 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, en de sfeer is dorps en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 85% van de woningen is eengezinswoning en 91% is koop. De omgeving is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 92 adressen per vierkante kilometer.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, twee straten verder op 1,9 kilometer. Voor de dagelijkse boodschappen is dat de dichtstbijzijnde supermarkt. Kinderen gaan naar de Christelijke Basisschool Samen Op Weg of de Openbare Basisschool Klim-op, beide op loopafstand van 2 kilometer. De gemeente Molenlanden biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.399.000
Prijs per m²€ 3.843
Woonoppervlakte364m²
Perceeloppervlakte837m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+
BuurtHoornaar-Lage-Giessen
WijkHoornaar
GemeenteMolenlanden

Locatie

Lage Giessen 39, Hoornaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornaar-Lage-Giessen

Inwoners120
Mannen46%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Dirk IV-Plein 8
1881m
Albert Heijn
Lijnbaanplein 12
3276m
Aldi
Gildenweg 133
4044m

Scholen

27 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Samen Op Weg
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1998m
Openbare Basisschool Klim-op
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1998m
OBS 'Het Tweespan', locatie Schelluinen
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2881m

Veelgestelde vragen

Over Lage Giessen 39, Hoornaar

Welk energielabel heeft Lage Giessen 39?

De woning aan Lage Giessen 39 in Hoornaar heeft energielabel A+.

Is €1.399.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.399.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus, het royale woonoppervlak van 364 m² en het perceel van 837 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of ouder. Omdat er geen actuele verkoopcijfers in de buurt zijn, is het lastig een exacte marktconformiteit te geven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik. Nieuwbouwwoningen met dit label hebben vaak goede isolatie en een warmtepomp of zonnepanelen.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoornaar?

Hoornaar ligt in het groene hart van de Alblasserwaard. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,1 kilometer afstand. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Binnen 2 kilometer vind je een PLUS-supermarkt, twee basisscholen en een kinderdagverblijf. Voor een bezoek aan de huisarts of een restaurant ben je ook op 1,6 kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je naar Giessenburg of Gorinchem, op 6 kilometer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 2025. Dat betekent dat je een eigen oprit en tuin hebt, maar wel een gedeelde muur met de buren. Met 364 m² woonoppervlak en 837 m² perceel is het een royale woning, geschikt voor een groot gezin.

Hoe veilig is de buurt Hoornaar-Lage-Giessen?

De buurt is zeer veilig. Volgens de CBS-cijfers zijn er in het laatste jaar nul misdrijven geregistreerd. Het is een kleine, hechte gemeenschap waar mensen elkaar kennen.