Twee-onder-één-kap te koop: Libra 1, Hapert
Verkocht onder voorbehoud

Libra 1

Hapert Oost, Bladel

€ 567.500
Buurt Hapert Oost, HapertBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een twee-onder-één-kapwoning

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Libra in Hapert ademt rust en ruimte. Met 156 m² woonoppervlak en een perceel van 221 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1972 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €567.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Bladel.

Hapert Oost: een groeiende buurt met karakter

De woning ligt in buurt Hapert Oost, een snelgroeiende buurt. Twee bewoners geven de buurt een 6,69. Een bewoner zegt: "Hapert-Oost is een snel groeiende buurt met een slechtere naam... ik vind dit onterecht, want ik heb het zelf als erg gezellig en leuk ervaren." Een ander noemt het "rommelig maar veel gemak" en wijst op vervuiling van de sloot. De buurt telt 1.815 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide om de hoek op 555 meter. Basisschool Het Palet is twee straten verder (585 meter). Voor de middelbare school moeten kinderen naar Pius X-College op 2,1 km. De gemeente Bladel biedt verder een park op loopafstand (400 meter) en een restaurant om de hoek (800 meter).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VANDERLEE op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 567.500
Prijs per m²€ 3.638
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtHapert Oost
WijkHapert
GemeenteBladel

Locatie

Libra 1, Hapert

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.1
Tim
07-01-2025
Rommelig maar veel gemak

De sloot is vies en er ligt overal afval

7.3
N. T.
09-06-2024
Gezellige buurt

Hapert-Oost is een snel groeiende buurt met een slechtere naam ivm andere buurten in Hapert en omgeving. Ik vind dit onterecht omdat ik het zelf altijd als erg gezellig en leuk heb ervaren. Het is een buurt met veel verschillende soorten bewoners waardoor er soms wat botsingen kunnen ontstaan (denk aan jong stel wat tot laat feest geeft langs huis met jonge kinderen). Ook staan er veel verschillende huizen en is het goed bereikbaar. Wel zijn er weinig voorzieningen in de buurt zelf zoals een supermarkt. Straten zien er (meestal) schoon uit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hapert Oost

Inwoners1.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Markt 26
555m
Lidl
Markt 66
555m
Albert Heijn
Sniederslaan 53
2694m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 482 leerlingen
585m
Pius X-College
Voortgezet onderwijs · 2092 leerlingen
2118m
Kindcentrum Florent
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2565m

Veelgestelde vragen

Over Libra 1, Hapert

Welk energielabel heeft Libra 1?

De woning aan Libra 1 in Hapert heeft energielabel C.

Is de prijs van €567.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €567.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 156 m² in Hapert. De woning heeft energielabel C, wat duidt op redelijke energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.