Twee-onder-één-kap te koop: Lisdodde 93, Drachten

Lisdodde 93

Fennepark, Smallingerland

€ 472.500
Buurt Fennepark, DrachtenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Jumbo op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een groene buurt

Deze woning aan de Lisdodde in Drachten ademt rust en ruimte. Met 162 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 294 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2000 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €472.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Smallingerland.

Fennepark: een groene, rustige wijk

De woning staat in buurt Fennepark, een groene wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Mooie groene wijk, zelfstandig, ov is matig." De buurt telt 1350 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals OBS De Bolder en Christelijke Basisschool Het Anker, beide op tien minuten lopen. De gemeente Smallingerland biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Noorderlicht Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 472.500
Prijs per m²€ 2.917
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte294m²
Bouwjaar2000
BuurtFennepark
WijkDe Folgeren
GemeenteSmallingerland

Locatie

Lisdodde 93, Drachten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Vaandel
01-09-2025
Mooie groene wijk

Zelfstandig, ov is matig

Buurt statistieken

Gegevens uit Fennepark

Inwoners1.350
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 164
446m
Aldi
Ringweg 4
446m
Poiesz
Oudeweg 34 A
1560m

Scholen

38 binnen 5 km

Kentalis De Skelp
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
449m
Talryk
Speciaal onderwijs · 207 leerlingen
577m
De Saffier
Speciaal onderwijs · 71 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Lisdodde 93, Drachten

Is €472.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €472.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 162 m² in Drachten. De woning is gebouwd in 2000 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Fennepark om in te wonen?

Fennepark is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de groene omgeving, maar geven aan dat het openbaar vervoer matig is. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand.

Welke supermarkten en scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Jumbo en Aldi. Ook zijn er diverse scholen, waaronder OBS De Bolder en Christelijke Basisschool Het Anker, beide op ongeveer 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Talryk op 577 meter afstand.