Twee-onder-één-kap te koop: Louise de Colignylaan 58, Santpoort-Zuid
KopenVelsen2-onder-1-kapwoningenLouise de Colignylaan 58

Louise de Colignylaan 58

Neethofbuurt, Velsen

€ 1.450.000
Buurt Neethofbuurt, Santpoort-ZuidBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Santpoort-Zuid

Deze woning aan de Louise de Colignylaan 58 ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke oppervlakte van 223 m² en een ruim perceel van 648 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1951. Met een vraagprijs van €1.450.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat in deze omgeving is het marktconform. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Velsen.

De Neethofbuurt: rustig en groen

De buurt Neethofbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 940 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 891, wat duidt op een ruime, groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt. Ook de Albert Heijn en PLUS zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt vind je basisscholen zoals de Brederode Daltonschool, om de hoek, en de Parnassia, op tien minuten lopen. De gemeente Velsen biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Barnsteen Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 6.502
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte648m²
Bouwjaar1951
EnergielabelC
BuurtNeethofbuurt
WijkSantpoort-Zuid
GemeenteVelsen

Locatie

Louise de Colignylaan 58, Santpoort-Zuid

Buurt statistieken

Gegevens uit Neethofbuurt

Inwoners940
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Dekamarkt
Blekersveld 25
548m
Albert Heijn
Marsmanplein 222
1548m
PLUS
Rijksstraatweg 517-531
1673m

Scholen

68 binnen 5 km

Brederode Daltonschool
Basisonderwijs · 289 leerlingen
480m
Het Molenduin Santpoort
Speciaal onderwijs · 58 leerlingen
1020m
Parnassia
Basisonderwijs · 331 leerlingen
1106m

Veelgestelde vragen

Over Louise de Colignylaan 58, Santpoort-Zuid

Welk energielabel heeft Louise de Colignylaan 58?

De woning aan Louise de Colignylaan 58 in Santpoort-Zuid heeft energielabel C.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte van 223 m² en het perceel van 648 m² in een rustige buurt als de Neethofbuurt, is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de buurt Neethofbuurt om in te wonen?

De Neethofbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 891, wat betekent dat er veel ruimte is. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een prettige woonomgeving.

Wat is de afstand tot het treinstation?